Titas Milašius | Organizatorių nuotr.

Titas Milašius | Organizatorių nuotr.

Plocko „Wisla“ klubui priklausantis Titas Milašius ateinančiam pusmečiui yra paskolintas trečioje Lenkijos lygoje žaidžiančiam „Skra Czestochowa” klubui.

Lietuvis jau spėjo įmušti savo pirmąjį įvartį draugiškose rungtynėse, tačiau jis taip pat šiek tiek papasakojo apie save savo naujajam klubui.

- Titai, sveikas atvykęs į „Czestochowa“. Negaliu pokalbio pradėti nuo kito klausimo – kaip atsitiko, kad nemažą savo karjeros dalį praleidai Lenkijoje, Varšuvos „Escola“ klube?, - lietuvio paklausė naujasis jo klubas.

- Labai norėjau žaisti futbolą ir kai mano tėvai pamatė, kad Varšuvoje yra „Barcelona“ mokykla – „Escola“, nusprendė, kad mes su broliu vyksime ten į peržiūrą. Palikau gerą įspūdį ir ten likau ilgiau. Mano tėvai liko kartu ir dėl mūsų pasiaukojo. Štai kaip mano karjera prasidėjo Lenkijoje.

- Po kelių metų tu grįžai į Lietuvą, žaidei Vilniuje ir Kaune, bet tada vėl atvykai į Lenkiją. Kai kurie žmonės sako, kad lenkų kalba yra sudėtinga, bet tau jau tikriausiai tai nėra problema?

- Ji nėra lengva, bet galiu su tuo susitvarkyti. Nelankiau lenkų mokyklos, viską išmokau gyvendamas akademijos bendrabutyje. Turėjau išmokti lenkiškai, nes niekas nekalbėjo angliškai.

- Lenkijoje tu pasirašei pustrečių metų sutartį su Plocko „Wisla“, bet ten kol kas sužaidei tik vienas rungtynes. „Skra Czestochowa” klube tikriausiai nori sužaisti daugiau rungtynių?

- Tikrai taip, norėčiau žaisti daugiau ir parodyti, ką sugebu. Nenorėčiau sėdėti ant suolo.

- Ar treneris Marekas Golebiewskis turėjo įtakos tavo sprendimui? Su juo dirbai „Escola“ akademijoje ir jis apie tave atsiliepė labai gerai.

- Tuo esu labai patenkintas. Treneris Marekas buvo mano antrasis treneris Lenkijoje. Apie šį trenerį taip pat esu labai geros nuomonės ir tikrai neslepiu to, kad džiaugiuosi vėl dirbdamas su šiuo treneriu.

- Mūsų klube būsi vienintelis legionierius. Ar tau dėl to nebus sunkumų, kalbos barjero?

- Nemanau, kad bus komunikacijos problemų. Futbole visi kalbame aikštėje.

- Futbolas Lietuvoje nėra labai populiarus ir tikrai atsilieka nuo krepšinio. Kodėl taip yra?

- Mes esame maža šalis ir negalime visur būti geri. Krepšinyje jau daug metų esame labai geri, dėl to ir fanų dėmesys yra krepšiniui. Tarp krepšinio ir kitų sportų yra nemaža takoskyra. Tai mūsų nacionalinis sportas ir visi nori jį žaisti.

- Ar pats domiesi krepšiniu?

- Taip, žinoma. Lietuvoje būtų sunku to nedaryti. Kai turiu laisvo laiko, mėgėjiškai žaidžiu krepšinį.

- Grįžkime prie futbolo. Ar seki vietinę A lygą?

- Praėjusiais metais čempionais tapo Vilniaus „Žalgiris“, kuris nutraukė Marijampolės „Sūduvos“ trijų metų dominavimą. Klubas šiuo metu išgyvena sunkų periodą ir bus įdomu pamatyti, kaip „Sūduva“ su tuo susitvarkys. „Žalgiris“ jau daug metų yra vienas didžiausių klubų Lietuvoje ir jie labai norėjo susigrąžinti čempionų vardą.

- Pabaigai, kokius lūkesčius keli „Czestochowa“ klube?

- Tikrai pasitikiu savo žaidimu, bet pirmiausia turiu sužaisti pirmąsias rungtynes, parodyti, ką galiu ir tada jau matysime, kaip viskas klostysis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų