Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje tradiciškai vartininkas Titas Krapikas liko ant „Spezia“ klubo suolo, o lietuvio komanda, jau nuo 8 minutės žaisdama mažumoje, atsilaikė prieš „Torino“ ir sužaidė lygiosiomis 0:0. Tai buvo trečios iš eilės nepralaimėtos „Spezia“ rungtynės.

Italijos „Serie B“ lygoje į aikštę po keitimo žengė Edgaras Dubickas. „Lecce“ klubo puolėjas rungtynėse prieš „Reggina“ žaidė nuo 81 minutės, o „Lecce“ klubas šias rungtynes laimėjo 1:0 ir po pergalės su 29 taškais pakilo į penktą vietą.

Italijos „Serie C“ lygoje Linas Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių ir padėjo „Gubbio“ klubui išvykoje sužaisti 1:1 su „Fano“ klubu. Po šių lygiųjų „Gubbio“ su 23 taškais užima dvylikta vietą.

Graikijos Super lygos rungtynėms Vykintas Slivka šį savaitgalį nebuvo registruotas, o be lietuvio „Smyrnis Apollon“ klubas išvykoje 1:0 nugalėjo Larisos AEL ekipą.

Tuo metu antrose iš eilės Maltos „Premier“ lygos rungtynėse nebuvo Karolio Laukžemio. „Hibernians“ ir be lietuvio 1:0 nugalėjo „Sliema“ klubą ir po šios pergalės išlieka antroje lygos vietoje.

Šiandien buvo sužaistos ir kelios draugiškos rungtynės. Vienose iš jų įvartį įmušė Titas Milašius. „Skra Czestochowa” klubui paskolintas lietuvis 39 minutę pelnė antrąjį savo komandos įvartį ir padėjo savo klubui net 5:0 nugalėti „Wolka Pelkinska“ ekipą.

Tuo metu Danijoje Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Koge“ klubas 2:0 draugiškose rungtynėse nugalėjo „Holbaek“ ekipą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton