Lietuva
Ilgoji pertrauka
51
:
37
Atsinaujins po sek
Latvija

L.Spalvis pasiruošęs sugrįžimui (24)

2021.01.16 16:10
Aurimas Budraitis
Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Geriausias 2015 – ųjų Lietuvos futbolininkas Lukas Spalvis pasiruošęs sugrįžimui. Nepaisant svarstymų užbaigti karjerą, jau kitą savaitę puolėjas turėtų prisijungti prie sezonui besiruošiančio „Panevėžio“ klubo. Tiesa, iki vasario 1 dienos dėl draudimo sąlygų jis treniruosis individualiai.

2018 metų liepos 27 dieną L.Spalvis ruošėsi naujam karjeros etapui „Kaiserslautern“ klube. Nepaisant to, kad komanda ką tik buvo iškritusi į trečiąją Bundeslygą, bilietai į debiutines sezono rungtynes su „Munich 1860“ ekipa buvo iššluoti gerokai iki rungtynių pradžią skelbiančio teisėjo švilpuko.

Lygiai po mėnesio jis patyrė traumą, po kurios į aikštę daugiau nežengė.

Netrukus paaiškėjo, kad dėl kremzlės susidėvėjimo L.Spalvio sugrįžimas į aikštę gali užtrukti žymiai ilgiau nei planavo pats futbolininkas. Su panašiomis problemomis yra susidūręs ir krepšininkas Linas Kleiza. Tos problemos paankstino buvusio NBA žaidėjo karjeros pabaigą.

2019 – ųjų sausį spauda pradėjo trimituoti apie galimą L.Spalvio sezono pabaigą. Pats futbolininkas nebuvo toks kategoriškas, nes realios situacijos nežinojo nei pats.

Lukas į aikštę taip ir negrįžo, o sezono pabaiga pirmąsyk privertė rimtai pamąstyti apie karjeros pabaigą. Nežinomybė jį tiesiog varė iš proto. Blogiausia, kad prieš futbolininko traumą bejėgiai buvo ir gydytojai.

„Jei būtų gerai – seniai žaisčiau. Deja, taip nėra. Gydytojai išdėstė variantus, kurių yra daug, tačiau kai kurie tiesiog per ilgai užtruktų. Nebeturiu tam jėgų“, - dar 2019 metais futbolas.lt portalui sakė L.Spalvis.

Niūrias futbolininko mintis pakeitė reabilitacija, kuri pagal naujausias prognozes turėjo futbolininką sugrąžinti į aikštę. Atrodė, kad ta reabilitacija Lukui tikrai padeda – bendraudamas jis tapo žymiai pozityvesnis nei tą minėtą 2019 – ųjų vasarą. Kasdien į kliniką kursuodamas maršrutu Vilnius – Kaunas – Vilnius L.Spalvis ruošėsi sugrįžimui. Galiausiai, paaiškėjo, kad „Kaiserslautern“ klubas, su kuriuo jis iki 2022 – ųjų turėjo kontraktą, bankrutavo.

Futbolo visuomenėje apie L.Spalvio karjeros pabaigą pradėta kalbėti vis drąsiau ir drąsiau. Dabar akivaizdu, kad tos prognozės nepasitvirtino. 26 - erių Lukas pasiryžęs pabandyti dar kartą. Palinkėkime jam sėkmės. Ir, be abejo, sveikatos.

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (24)
Registruoti
Anoniminiai (24)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų