Andrija Kaludžerovičius | Ievos Markūnaitės nuotr.

Andrija Kaludžerovičius | Ievos Markūnaitės nuotr.

Penktadienį Vilniaus „Žalgiris“ oficialiai pranešė, kad puolėjas Andrija Kaludžerovičius į klubą negrįš. Serbijos dienraštis „Blic“ patikslino, kad futbolininkas apskritai daro pauzę karjeroje, kad daugiau laiko praleistų su savo sūnumi Lazaru, kurį prieš kelias dienas ištiko didžiulė nelaimė.

A.Kaludžerovičius „Blic“ žurnalistams atskleidė, kad pirminė informacija dėl jo sūnaus nelaimės buvo netiksli. Visų pirma, Lazarui ne ketveri metai, o septyneri; visų antra – jis nukentėjo ne dėl to, kad prisilietė prie kaimynų tvoros, o dėl prisilietimo prie nuo stulpo nutrūkusio elektros laido. Gydytojai amputavo berniuko ranką ir tris kojos pirštus, o išgelbėtą jo gyvybę vadina stebuklu.

A.Kaludžerovičius „Žalgiriui“ dusyk atstovavo po pusmetį. 2016 – aisiais jis per 19 rungtynių pelnė 20 įvarčių, o pernai pasižymėjo keturiais tiksliais smūgiais per 9 rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų