Walteras Tavaresas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ (13/6) Eurolygos išvykos rungtynėse po pratęsimo 81:76 (23:15, 16:19, 12:16, 21:22, 9:4) privertė kapituliuoti Miuncheno „Bayern“ krepšininkus (12/8).

Vladimiras Lučičius prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei taikliu tritaškiu metimu išvedė „Bayern“ į priekį 72:70. Netrukus Gabrielis Deckas atsakė taikliu dvitaškiu ir rezultatas tapo lygus 72:72. Lemiamos atakos metu Wade’as Baldwinas IV suklydo, o G.Decko metimas tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

„Real“ pratęsimą pradėjo septyniais taškais be varžovų atsako ir nutolo 79:72. Ispanijos klubas per likusį laiką iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir iškovojo pergalę – 81:76.

„Real“: Walteras Tavaresas – 26 (11/14 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Gabrielis Deckas – 12 (4 atk. kam.), Rudy Fernandezas – 10.

„Bayern“: Jalenas Seeley – 18 (7/11 dvit., 17 naud. bal.), Wade‘as Baldwinas IV – 14 (7 atk. kam.), Vladimiras Lučičius – 10.