Filipe Palmeiro, Benediktas Vanagas, Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas | „Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“ nuotr.

Filipe Palmeiro, Benediktas Vanagas, Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas | „Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“ nuotr.

 Penktadienį buvo užbaigtas Saudo Arabijoje vykęs 2021 m. Dakaro ralis, kuriame sėkmingai finišavo visi 6 lenktynes tęsę lietuvių ekipažai, o kai kurie iš jų pagerino savo asmeninius karjeros rezultatus.

Paskutinę dieną lenktynininkai turėjo įveikti 247 km pervažiavimo ir 200 km greičio ruožo.

Tradiciškai, paskutinis Dakaro greičio ruožas buvo trumpesnis, o jį užbaigę lenktynininkai skubės pasiekti Dakaro podiumą, kuris laikomas oficialiu finišu.

Šiame greičio ruože jau buvo sunku ką nors pakeisti, todėl dalyviai stengėsi tiesiog neprisidirbti ir pasiekti finišą.

Organizatoriai skelbė, kad greičio ruožą 48 proc. sudarys kietas gruntas, 40 proc. – smėlis, 11 proc. kopos ir 1 proc. – asfaltas.

Filipe Palmeiro, Benediktas Vanagas, Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas | „Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“ nuotr.

Filipe Palmeiro, Benediktas Vanagas, Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas | „Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“ nuotr.

Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro („Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“, Toyota Gazoo Racing Hilux) šiame greičio ruože finišavo 19-i (+00:19:21), tačiau dar gavo 5 minutes baudos ir nukrito į 21-ą poziciją. Bendroje įskaitoje B.Vanagas užėmė 12-ą vietą. Tai nebuvo geriausias B.Vanago rezultatas karjeroje, nes prieš keletą metų jis buvo 11-as ir tik 2 sekundėmis atsiliko nuo 10-os vietos. Visgi B.Vanagas liko patenkintas pasirodymu.

„Gerai tai, kas gerai baigiasi. Sveiki atvykę į košmaro pabaigą. Šiaip džiaugiuosi rezultatu, nes nebuvo tai lengviausias Dakaras. Pakankamai neblogai pasitikrinome komandą, sužinojome, kad turime labai patikimą automobilį, kuris viso Dakaro metu mūsų nepavedė. Šiandien nebuvo mūsų diena, bet tai paliksime savo analizei. Pagrindinis dalykas, kad esame finiše ir tai yra mūsų devintas Dakaras. Kai sugrįšime, viskas susigulės, tuomet tik suprasime, kokią patirtį įgysime. Aišku, Dakaras dar nesibaigė, nes mačiau, kaip vienas dalyvis nesugebėjo po finišo pasiekti podiumo. Šiandien pramušėme vieną ratą, turbūt reikės susikooperuoti su lietuviais ir prašyti organizatorių, kad kitais metais nebūtų tiek akmenų, nes tai jau yra nebe sportas“, – sakė B.Vanagas. „Šis Dakaras man buvo truputį kitoks, nei kiti. Vienuose dalykuose buvome geriau išsisprendę, kituose – blogiau. Svarbiausia, kad tas Dakaras yra pabaigtas ir dabar galime keliauti iki podiumo, nuo kurio galbūt jums kai ką pasakysiu“.

LIVE Inbank Lietuva #TOYOTAGAZOORacingBaltics 2021 Dakaro ralio finiše. bit.ly/BeOurPARTner ir Dakarą įveikime drauge.

Posted by Benediktas Vanagas on 2021 m. sausio 15 d., penktadienis

Savo antruoju bandymu pirmąjį Dakarą užbaigė Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas („Heston Airlines Team Pitlane“, Toyota Hilux Gazoo Racing) kurie 12-ame greičio ruože finišavo 27-oje vietoje (+00:28:27), tačiau gavo 20 min. baudos už praleistą WP punktą ir užėmė 34-ą vietą. E.Juškauskas bendroje įskaitoje užėmė 25-ą vietą.

„Buvo nuotykių“, – sakė E.Juškauskas. „Faina būti čia. Paskutinis greičio ruožas davė staigmenų, pasimovėme ir ant akmenų“.

„Dakarinis greičio ruožas, priviriau Edvinui košės, tai teko „minti“, o po to užstrigome ant akmenų. Viename WP punkte nuvažiavome vėžiomis ir tai buvo mano klaida. Kalbėjau su Felipe (B.Vanago šturmanas, – aut. past.), jie sakė grįžo ir rado, o mes neradome, tai dar gręsia 20 minučių bauda“, – šiek tiek su nusivylimu kalbėjo A.Paliukėnas.

„Dabar jau nieko nepakeisi, buvo, ar nebuvo to WP punkto, svarbu, kad esame čia, dėl vietų kovosime kitais metais, o šiemet mums užtenka ir finišo“, – pridėjo E.Juškauskas.

Kaip „jaunuolių“ Dakarą įvertino jų komandos draugas B.Vanagas?

„Edvinas nėra toks jaunuolis, jis yra subrendęs žmogus. Labai džiaugiuosi, kad jis pasiekė finišą, kuris tikrai nebuvo lengvas. Šiai dienai turime džiaugtis ta pilnatve, nes darbas padarytas iki galo. Jeigu jis norės tapti dar geresniu, tai tikrai turi visus šansus ir visas įmanomas galimybes. Jie yra tikrai labai dideli šaunuoliai, galbūt šiandien nebuvo toks finišas, kokio jie norėjo, bet tikrai nebuvo lengvas greičio ruožas. Paprastai pabaigai duodami lengvesni, o čia davė dar padirbėti. Pagrindinis dalykas – finišas, o visą kitą susidėliosime ir būsime geresni. Kitais metais neišvengiamai reikės dairytis į veidrodėlius, mes nedirbtume drauge, jeigu nenorėtume, kad Aisvydas su Edvinu būtu geresni. Bet tame nėra nieko blogo, turėsime visi pasitempti“

LIVE: Dakaro finišas!

Posted by Edvinas Juškauskas on 2021 m. sausio 15 d., penktadienis

Darius Vaičiulis ir Antanas Juknevičius | „KREDA“ komandos nuotr.

Darius Vaičiulis ir Antanas Juknevičius | „KREDA“ komandos nuotr.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis („KREDA“, Toyota Hilux Overdrive OTB) šiame greičio ruože buvo 23-i (+00:21:37), o A.Juknevičius, kaip vairuotojas, užbaigė jau 8-ą savo Dakarą. Viso A.Juknevičius yra užbaigęs jau 11 Dakarų. Preliminariai A.Juknevičius bendroje įskaitoje liko 23-ias, tačiau jo pozicija dar gali pagerėti, priklausomai, ar baudos sulauks E.Juškauskas.

„Pradžioje naviguodamas Antanas padarė 2 minučių klaidą. Sakau: gal sėsk į savo vietą“, – pokštaudamas sakė D.Vaičiulis.

„Gal net kokias 3 minutes, čia jis pagrąžino“, – atšovė A.Juknevičius. „Viskas gerai, ten tos 2-3 minutės... Tik vienintelį KAMAZ‘ą prasileidome, nes jis už mūsų startavo ir per tą klaidą įlindo į priekį. Viskas kaip ir gerai. Sakiau Dariui, kad jau penktą medalį gaus, aš jau savo 11-ą. Darius – pusiau legenda“.

Ką A.Juknevičius ir D.Vaičiulis veiks lygiai po metų?

„Aš tai turbūt būsiu čia, o Darių dar reiks įkalbinėti“, – sakė A.Juknevičius.

„Aš irgi galiu būti čia, bet tikrai negalėsiu padėti Antanui. Galbūt atskrisiu, bet per daug rizikinga būti šturmanu, nes jau žinome istorijoas Antarktidoje, kai lėktuvo gali tekti laukti kelias savaites. Gruodžio mėnesį praleisiu ten, todėl šturmanu nebūsiu“, – tvirtino D.Vaičiulis.

„Gal dar persigalvos, ne kartą jau taip buvo“, – viltį išreiškė A.Juknevičius.

Pasak A.Juknevičiaus, dabar Dakare jau per daug visko lemia technika, todėl būtina ieškoti naujo automobilio. Pats A.Juknevičius važiavo su aštuonerių metų senumo automobiliu, kurių dar prieš keletą metų Dakare būdavo bent jau virš 7, o šį Dakarą pradėjo tik 2 tokie automobiliai.

„Šis Dakaras mums nebuvo labai jau vykęs, suprantame, kad reikia namuose išspręsti dar daug uždavinių. Dakarai lengvėja, už tai darosi sunkiau. Visi labai greitai važiuoja, niekas negenda ir be geros technikos čia nėra ką veikti. Čia nebe tie Dakarai, kur žmogus lemdavo daugiau už automobilį, dabar be geros technikos gali tik klasikinį Dakarą važiuoti“, – kalbėjo A.Juknevičius.

#Dakar2021 FINIŠAS!

Kaip sakėme ir Dakaro pradžioje: Pitakas ir laimės pilnas bakas! 😀 #KREDA Team #Dakar2021 FINIŠE! 💪 Bendroje įskaitoje - 22 vieta! Dakaro rezultatai gyvai: https://dakaras.lt/2021-dakaro-ralis-gyvai/ KREDA - Jungtinės kredito unijos VIADA Lietuva Žalvaris MANVESTA Shell Lietuva UAB Noker Nosted & UAB Alwark Kärcher Home & Garden SoliTek Utenos trikotažas Sparti reklama Genys Brewing Co.

Posted by Antanas Juknevičius on 2021 m. sausio 15 d., penktadienis

Gintas Petrus ir Jose Marquesas („Petrus Kombucha Team“, Optimus EVO 3) paskutiniame greičio ruože buvo 31-i (+00:37:45), tačiau po finišo gavo 20 min. baudos už nepaimtą WP punktą ir nukrito į 38-ą vietą. Bendroje įskaitoje G.Petrus liko 31-as ir tai yra geriausias lietuvio rezultatas Dakare per 5 bandymus.

Stephane'as Peterhanselis | Scanpix nuotr.

Stephane'as Peterhanselis | Scanpix nuotr.

Automobilių klasėje paskutiniame greičio ruože triumfavo ispanas Carlosas Sainzas (2 val. 17 min. 33 sek.), antras liko katarietis Nasseras Al-Attiyah (+00:02:13), o trečias – prancūzas Stephane'as Peterhanselis (+00:02:53).

Bendroje įskaitoje lygių neturėjo prancūzas S.Peterhanselis, kuris paskutiniame greičio ruože 40 sek. pralaimėjo N.Al-Attiyah, tačiau bendroje įskaitoje turėjo net 15 min. 31 sek. pranašumą ir 14-ą kartą karjeroje triumfavo Dakaro ralyje.

Antrus metus iš eilės antroje vietoje liko N.Al-Attiyah, o trečias – C.Sainzas, atsilikęs daugiau nei valanda.

N.Al-Attiyah viso yra laimėjęs 3 Dakarus, ir dabar jau 5 sykius buvęs antras.

Automobilių klasės bendros įskaitos TOP-10 | Organizatorių nuotr.

Automobilių klasės bendros įskaitos TOP-10 | Organizatorių nuotr.

A.Gelažninko finišas 12-ame greičio ruože | „Zigmas Dakar Team“ nuotr.

A.Gelažninko finišas 12-ame greičio ruože | „Zigmas Dakar Team“ nuotr.

Arūnas Gelažninkas („Zigmas Dakar Team“, KTM 450 Rally Replica) įveikė trečią savo Dakarą ir šiandien finišavo 29-oje vietoje (+00:36:10). Bendroje motociklų įskaitoje A.Gelažninkas užėmė 21-ą vietą ir pasiekė geriausią savo rezultatą, o „vienišių“ klasėje buvo pirmas ir padarė tai, ko nei vienam lietuviui dar nebuvo pavykę padaryti. 2019 m. A.Gelažninkas buvo 24-as, o 2020 m. – 30-as.

„Vienišių“ klasės finišą pasiekė 20 motociklininkų, nors dar pirmojo greičio ruožo finiše buvo 28-i.

„Neturiu ką pasakyti, esu laimingas, atsidžiaugiau jau važiuodamas link finišo“, – sakė A.Gelažninkas. „Šiandien jau laukiau finišo, nes važiuoti greitai nesinorėjo, tai labai lėtai kilometrai ėjo. Greičio ruožas buvo visai „fainas“. Pagrindinis tikslas buvo laimėti „vienišių“ klasę ir tai pavyko padaryti, labai džiaugiuosi. Bendroje įskaitoje taip pat pagerinau savo pasiekimą ir esu dvigubai laimingas“.

Arūnas Gelažninkas "vienišių" klasės čempionas!

Arūnas Finiše! Arūnas Gelažninkas "vienišių" klasės čempionas! Sekite mus https://www.instagram.com/igo2dakar/ #iGo2Dakar #iGo2DakarMedia #iGo2Dakar naujienas Jums pristato mūsų partneriai: Autoaibė MEYLE Paradis UAB Stokker Lietuva Stokker - Valvoline atstovas Lietuvoje Mocevičiaus firma "Ginalas"STIHL If draudimas Nissan Hardman vehicle systems Expedition.lt Radijo stotis "Radiocentras" Alfa.lt #dakar2021 #dakarrally #rallydakar #dakarinsaudi

Posted by iGo2Dakar on 2021 m. sausio 15 d., penktadienis

Motociklų įskaitoje paskutinį, dvyliktąjį, greičio ruožą laimėjo amerikietis Ricky Brabecas (2 val. 17 min. 2 sek., už jo liko argentinietis Kevinas Benavidesas (+00:02:17) ir austras Matthias Walkneris (+00:04:13).

Daug laiko prarado britas Samas Sunderlandas (+00:13:07), kuris susikomplikavo padėtį bendroje įskaitoje ir iš 2-osios vietos nukrito į 3-ią, o jį aplenkė R.Brabecas.

Bendroje įskaitoje triumfavo K.Benavidesas, kuris dar po antrojo greičio ruožo žengė 13-as, tačiau tada pagerino poziciją ir po 5, 10 ir 11 greičio ruožų buvo lyderis.

K.Benavidesui tai yra pirmasis laimėtas Dakaras istorijoje. Prieš tai 2016 m. jis buvo ketvirtas, 2018 m. – 2-as, 2019 m. – 5-as, o 2020 m. – nebaigė lenktynių.

Dar prieš šių metų Dakarą K.Benavidesas sakė, kad „yra puikios sportinės formos ir kiekvieną dieną dirbs 100 proc., kad pasiektų savo svajonę laimėti Dakaro ralį“.

Motociklų įskaitos TOP-10 po visų 12 greičio ruožų | Organizatorių nuotr.

Motociklų įskaitos TOP-10 po visų 12 greičio ruožų | Organizatorių nuotr.

Laisvydas Kancius | iGo2Dakar nuotr.

Laisvydas Kancius | iGo2Dakar nuotr.

Laisvydas Kancius („Story Racing“, Yamaha Raptor 700) sėkmingai įveikė savo pirmąjį Dakarą ir 12-ame greičio ruože užėmė 8-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 7-as. Viso finišą pasiekė 12 keturračių vairuotojų.

„Super“, – pirmas žodis, kurį tarė L.Kancius po finišo. Nuotaikos „super“. Buvau šiek tiek sustojęs pasiremontuoti, užtrukau 10 minučių, bet tai smulkmena. Nuotaikos geros, greičio ruožas buvo „fainas“, bet skaičiavau kilometrus, kada greičiau pabaiga. Dar kol kas nėra tuštumos, kad baigėsi Dakaras, nes dar laukia podiumas. Apie kitų metų sausio mėnesį dar nekalbėsiu, nes tai dar labai toli, pažiūrėsime vėliau. Paskutinėmis dienomis ypač saugojau techniką, nes buvo jau nemažai problemėlių, su komanda tarėmės, kad jau reikia pasisaugoti. Kalbėjau su kolegomis motociklininkais ir keturratininkais, visi kalba, kad žiūrint į kokius paskutinius 3 metus – tai sunkiausias Dakaras. Sunku pasakyti, kuris greičio ruožas buvo sunkiausias, greičiausiai tai buvo 8-as, kai reikėjo keturratį per akmenis kilnoti. Labai ačiū visiems labai už palaikymą, jis tikrai mane labai motyvavo“.

Laisvydas Finišas!

Nuoširdus ir nepakartojamas - Laisvydas finišuoja Dakaro ralyje!

Posted by iGo2Dakar on 2021 m. sausio 15 d., penktadienis

Keturračių klasėje triumfavo argentinietis Manuelis Andujaras (60 val. 28 min. 29 sek.), antras liko čilietis Giovanni Enrico (+00:33:44), o trečias – amerikietis Pablo Copetti (+03:00:58). M.Andujarui tai buvo ketvirtasis Dakaras karjeroje: 2018 m. jis liko 29-as, 2019 m. – 5-as, o 2020 m. – 4-as.

Dakaro lietuvių rezultatai pagal metus:

Metai/Dalyviai B.Vanagas A.Juknevičius E.Juškauskas G.Petrus A.Gelažninkas L.Kancius
2021 12 23 25 31 21 7
2020 15 20 DNF 41 30 -
2019 11 (2 sek. nuo 10) 35 - - 24 -
2018 30 12 - - - -
2017 DNF 21 - - - -
2016 26 28 - - - -
2015 24 60 - - - -
2014 35 56 - - - -
2013 65 - - - - -
2009 - 25 (šturmanas) - - - -
2007 - - - DNF - -
2004 - DNF (šturmanas) - - - -
2003 - 61 (šturmanas) - 55 - -
2002 - - - 51 - -

Sunkvežimių klasėje triumfavo rusas Dmitrijus Sotnikovas, kuriam tai buvo pirmasis laimėtas Dakaras per 8 bandymus. Praėjusiais metais D.Sotnikovas liko 4-as, o užpernai – 2-as.

Dvyliktojo greičio ruožo rezultatų eiga:

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis | Vytauto Dranginio nuotr.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis | Vytauto Dranginio nuotr.

Automobilių įskaita:

Atnaujinta 12.45 val. FINIŠAS! Savo ketvirtą Dakarą užbaigė ir G.Petrus, kuris šiame greičio ruože buvo 30-as (+00:37:45). Galutinė pozicija paaiškės šiek tiek vėliau.

Atnaujinta 12.06 val. FINIŠAS! Savo antruoju bandymu savo pirmąjį Dakarą užbaigė E.Juškauskas, kuris 12-ame greičio ruože finišavo 24-as (+00:28:27)

Finišą jau pasiekė ir AJuknevičius, kuris beveik 7 minutėmis aplenkė E.Juškauską ir šiame greičio ruože buvo 22-as (+00:21:37).

Atnaujinta 11.41 val. B.Vanagas finišavo 15-as (+00:19:21) ir bendroje įskaitoje užėmė 12-ą vietą.

Atnaujinta 11.37 val. B.Vanagas finišavo! Jo komanda pateikia tiesioginę transliaciją iš finišo.

LIVE Inbank Lietuva #TOYOTAGAZOORacingBaltics 2021 Dakaro ralio finiše. bit.ly/BeOurPARTner ir Dakarą įveikime drauge.

Posted by Benediktas Vanagas on 2021 m. sausio 15 d., penktadienis

Atnaujinta 11.30 val. A.Juknevičius WP2 punktą pasiekė vos 1 min. 15 sek. atsilikęs nuo B.Vanago ir užimantis 23-ią vietą (+00:18:04).

WP1 punktą pasiekė G.Petrus, kuris jame buvio 31-as (+00:18:36).

Atnaujinta 11.19 val. Finišą pasiekė jau 8 automobiliai, tarp kurių ir C.Despresas, užėmęs 4-ą vietą (+00:04:01). Tai reiškia, kad B.Vanagas jau tikrai nepakils aukščiau 11-os vietos bendroje įskaitoje.

Atnaujinta 11.05 val. B.Vanagas pasiekė WP2 punktą, kuriame jis buvo 20-as. B.Vanagas nuo Ch.Lavieille'o atsilieka 7 min. 33 sek., o nuo C.Despreso – 12 min. 4 sek.

Atnaujinta 10.50 val. A.Juknevičius ir E.Juškauskas WP1 punkte nelabai atsiliko ir nuo B.Vanago. A.Juknevičius buvo 24-as (+00:14:38), o E.Juškauskas – 25-as (+00:15:50).

Atnaujinta 10.40 val. E.Juškauskas įveikė 99 km ir fiksavo 23-ią (+00:15:50) geriausią laiką.

Atnaujinta 10.31 val. B.Vanagas pasiekė WP1 punktą ir yra įveikęs jau 99 km. Deja, tačiau pavyti 11–oje ir 10-oje vietose bendroje įskaitoje įsitaisiusių Christiano Lavieille'o ir Cyrilo Despreso nepavyko. B.Vanagas nuo lyderio Carloso Sainzo atsiliko 14 min. 1 sek., nuo Ch.Lavieille'o – 7 min. 18 sek., o nuo C.Despreso – 10 min. 49 sek.

Atnaujinta 9.51 val. Po 99 km ir WP1 punkto pirmauja Carlosas Sainzas, antras žengia Stephane'as Peterhanselis, o trečias – Yazeedas Al Rajhi.

B.Vanago konkurentas dėl vietos dešimtuke Cyrilas Despresas važiuoja 5-as (+00:03:22) ir panašu, kad savo vietos bendroje įskaitoje neatiduos.

Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro („Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“, Toyota Gazoo Racing Hilux) | Bendra įskaita: 12 vieta, +04:58:37

Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas („Heston Airlines Team Pitlane“, Toyota Hilux Gazoo Racing) | Bendra įskaita: 22 vieta, +08:57:47

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis („KREDA“, Toyota Hilux Overdrive OTB) | Bendra įskaita: 26 vieta, +09:19:37

Gintas Petrus ir Jose Marquesas („Petrus Kombucha Team“, Optimus EVO 3) | Bendra įskaita: 31 vieta, +11:34:47

Dakaro ralio vienuoliktasis etapas | „Zigmas Dakar Team“ nuotr.

Dakaro ralio vienuoliktasis etapas | „Zigmas Dakar Team“ nuotr.

Motociklų įskaita:

Atnaujinta 10.34 val. FINIŠAS A.Gelažninkas įveikė trečią savo Dakarą ir šiandien finišuoja 29-oje vietoje (+00:36:10). Bendroje motociklų įskaitoje A.Gelažninkas užėmė 21-ą vietą ir pasiekė geriausią savo rezultatą, o „vienišių“ klasėje buvo pirmas ir padarė tai, ko nei vienam lietuviui dar nepavyko padaryti.

2019 m. A.Gelažninkas buvo 24-as, o 2020 m. – 30-as.

Atnaujinta 9.33 val. A.Gelažninkas jau įveikė 149 km ir -engia 26-as (+00:26:11). Lietuvis važiuoja atsargiai ir nerizikuoja, o jį mažiau nei 5 minutėmis lenkia „vienišių“ klasės konkurentas Emanuelis Gyenesas, tačiau skirtumas bendroje įskaitoje tarp jų daugiau nei valanda.

Atnaujinta 8.48 val. A.Gelažninkas pasiekė pirmą tarpinį finišą iš dviejų ir žengia 26-as (+00:16:31). WP1 punktą pasiekti dalyviai užtruko šiek tiek virš valandos.

Arūnas Gelažninkas („Zigmas Dakar Team“, KTM 450 Rally Replica) | Bendra įskaita: 21 vieta, +07:12:16, vienišių įskaita: 1 vieta, 52 val. 11 min. 11 sek.

Laisvydas Kancius | Scanpix nuotr.

Laisvydas Kancius | Scanpix nuotr.

Keturračių įskaita:

Atnaujinta 11.34 val. L.Kancius pasiekė finišą, įveikė savo pirmąjį Dakarą ir šiandien užėmė 8-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 7-as!

Atnaujinta 10.52 val. L.Kancius įveikė jau 149 km ir žengia 10-as (+00:21:02).

Atnaujinta 9.25 val. L.Kancius po 99 km prarado šiek tiek pozicijų ir žengia 9-as (+00:18:29).

Laisvydas Kancius („Story Racing“, Yamaha Raptor 700) | Bendra įskaita: 7 vieta, +12:21:25

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų