Darius Vaičiulis ir Antanas Juknevičius | „Facebook“ nuotr.

Darius Vaičiulis ir Antanas Juknevičius | „Facebook“ nuotr.

 Saudo Arabijoje prie pabaigos artėja Dakaro ralis. Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuliu („KREDA“) po 11-ojo etapo bendroje įskaitoje užima 26-ą vietą ir ketvirtadienį mėgins pakilti aukščiau. Lietuviai žemyn jau neturėtų nukristi, nes artimiausius persekiotojus lenkia beveik pusvalandžiu, o štai priekyje mažiau nei 22 min. intervale yra net keturi ekipažai.

Po priešpaskutinio etapo A.Juknevičius ir D.Vaičiulis tradiciškai atsakinėjo į fanų klausimus. Dakaro gerbėjai labai norėjo išgirsti komentarus apie trečiadienį įvykusį padangų skandalą, kai kažkuris lietuvių ekipažas įskundė A.Juknevičių teisėjams.

„Vyksta ikiteisminis tyrimas, komentuoti negalima“, - su šypsena į tokį klausimą atsakė A.Juknevičius.

D.Vaičiulis netrukus pateikė daugiau informacijos: „Faktas yra faktas. Mes negalėjom pasikeisti padangų į kitas, čia mūsų taktinė klaida, kad mes išvis ne su tom padangom esam atvažiavę. Manėm, kad bus daugiau smėlio ir kopų, o keist padangų negalim eigoj. Bandėm išvažiuoti su truputį kietesnėm padangom vakar, o gavosi kaip gavosi. Grįžom ir iš karto atėjo teisėjai, bet mes iki šiol iš jų negaunam jokių komentarų, nes su jais kai pašnekėjom čia vietoj, tai sakom pasižiūrėkit patys į savo reglamentą, ar čia tikrai viskas taip sąžiningai, kaip turėtų būt.“

„Formaliai mes neteisūs ir negalėjom dėtis tų padangų. Nesvarbu, kad tai tas pats gamintojas ir tas pats dydis, bet protektorius skiriasi. Protektorius, su kuriuo važiavom, yra atviresnis, o šitas – smulkesnis. Mes tą žinom, bet čia taip visi nesilaiko tų reglamentų...“, - sakė A.Juknevičius.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis | „KREDA“ komandos nuotr.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis | „KREDA“ komandos nuotr.

D.Vaičiulis tuomet pateikė pavyzdį, kaip kiti nesilaiko reglamento taisyklių: „Aš jiems atverčiau jų reglamentą ir sakau pasižiūrėkim maratoninio etapo reglamentą dėl padangų. Prioritetiniai vairuotojai skolintis ir dalinti vieni kitiems padangų negali. Taip, mes saugojom, nesidalinom ratais, atvažiavom 2 dienas su tais, kuriuos turėjom, o kitur matėt, kas darėsi. Teisėjai nuo tada kaip dingo, taip ir dingo, todėl nežinom, kaip čia bus su tuo nusižengimu.“

D.Vaičiulis taip pat atskleidė, kad ruošiasi padaryti pertrauką nuo Dakaro ralio: „Nėra čia ko vyniot, planuoju padaryti pertrauką, nes turiu kitų planų. Jau ir šis Dakaras buvo ne visai planuotas, bet dėl covido viskas nusikėlė, tai taip ir gavosi, kad čia dalyvauju, o kitąmet Dakaras jau kirsis su mano planais. Noriu grįžti į Antarktidą, jei ten įleis turistus.“

A.Juknevičius pažymėjo, kad jau pribrendo laikas pirkti naują automobilį, nes dabartinis Dakaro ralyje nebėra konkurencingas. Tiesa, prieš tai reikia pasidaryti namų darbus. A.Juknevičiaus teigimu, geros būklės dabartinis jo bolidas kainuotų apie 200 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų