N.Valskis Indijoje gavo geltoną kortelę, A.Novikovo klubas iškrito iš Turkijos taurės kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2021.01.14 19:59
Nerijus Valskis | Organizatorių nuotr.

Indijos Super lygoje pralaimėjimą patyrė „Jamshedpur“ klubas su Nerijumi Valskiu. „Jamshedpur“ ekipa 0:3 nusileido „Goa“ klubui.

N.Valskis žaidė visas 90 minučių, o 45 minutę gavo geltoną kortelę, kuri jam buvo pirmoji „Jamshedpur“ gretose.

Po šio pralaimėjimo „Jamshedpur“ klubas su 13 taškų nukrito į septiną vietą, o „Goa“ klubas pakilo į trečią vietą.

Tuo metu savo pasirodymą Turkijos taurėje užbaigė Arvydas Novikovas su „Erzurumspor BB“ klubu. Aštuntfinalio rungtynes prieš „Alanyaspor“ lietuvio klubas pralaimėjo 1:4.

A.Novikovas šias rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę buvo išleistas po pertraukos, kuomet rezultatas dar buvo 1:2. Visgi, antrajame kėlinyje „Erzurum“ savo žaidimo nepagerino ir praleido dar du įvarčius.

Šiandien draugiškose rungtynėse žaidė Fedoras Černychas, kuris su „Jagiellonia“ klubu 2:1 nugalėjo Liubino „Zaglebie“. Lietuvis žaidė pirmajame kėlinyje, per kurį įvarčių įmušta nebuvo, o visi mačo įvarčiai buvo pelnyti per antrą kėlinį.

Prieš kelias dienas dienas draugiškose rungtynės žaidė ir Paulius Golubickas, kuris su „Gorica“ klubu 4:2 įveikė „Opatija“ klubą. P.Golubickas žaidė pirmą kėlinį, po kurio „Gorica“ pirmavo 2:1.