Tempiamas S.Kariakino bagis | Instagram.com nuotr

Tempiamas S.Kariakino bagis | Instagram.com nuotr

 Rusas Sergejus Kariakinas antradienį po avarijos prarado visas galimybes kovoti dėl aukštų pozicijų Dakaro ralyje.

„Nulėkėme nuo kelio 120 km/val. greičiu, vos neatsitrenkėme į medį ir tik per stebuklą neapsivertėme. Aišku, dabar jau nebegali būti kalbų apie podiumą ir gerą rezultatą. Apmaudu, nes Austinas šiandien prarado 40 minučių, o Aronas – 50. Jei ne avarija, dabar būtume antri bendroje įskaitoje po Contardo. Kai tik turėjau galimybę, iš karto susisiekiau su šeimos nariais, nes žinojau, kad jie labai nerimauja. Pasakiau, kad man viskas gerai ir pažadėjau vaikams, kad atvažiuosime iki finišo. Pažadas, duotas vaikams – svarbiau už bet kokią pinigų sumą“, - sakė S.Kariakinas.

Rusas prieš porą dienų Dakaro ralyje apkaltino vieną iš savo konkurentų Salehą Alsaifą sukčiavimu. S.Kariakino teigimu, arabas sulaukė nelegalios techninės pagalbos.

Tiesa, po ruso avarijos 9-ajame etape pasirodė įrašas „instagram“ tinkle, kuriame užfiksuotas S.Kariakino bagis. Anot Ibrahimo Al-Zubaidi, rusas taip pažeidė taisykles.

„Rusijos atstovas Sergejus Kariakinas, kuris aiškino, kad Saudo Arabijos lenktynininkas Salehas Alsaifas sulaukė nelegalios techninės pagalbos, pats šiandien naudojosi nelegalia pagalba“, - rašė I.Al-Zubaidi.

S.Kariakino komandos atstovė Marija Melnikova pareiškė, jog lyginti šitos situacijos su S.Alsaifo negalima: „Vieni tuo naudojasi, bandydami visomis priemonėmis iškovoti vietą ant podiumo, o kiti – tam, kad pasiektų finišą. Manau, kad tai yra skirtingi dalykai.“

S.Kariakinas 10-ajame etape sugebėjo iškovoti pergalę lengvųjų bagių įskaitoje, tačiau po finišo jis buvo iškviestas pas Dakaro teisėjus dėl minėto vaizdo įrašo.

„Prie mūsų privažiavo vietiniai ir pasiūlė pagalbą. Arabai bandė mums padėti, bet jiems nieko nesigavo. Tada prie mūsų privažiavo Gerardas Farresas Guelis ir davė mums vieną reikiamą detalę, vėliau dar privažiavo serviso sunkvežimis iš kitos komandos, kuris mums irgi padėjo. Atlikome reikiamą remontą ir pasiekėme finišą. Dabar mes sulaukėme klausimų iš teisėjų ir buvome pakviesti pasiaiškinti. Mūsų oponentas turi vaizdo įrašą, kuriame mes važiuojame paskui arabo mašiną. Šituo vaizdo įrašu jie bando apeliuoti, jog mes pažeidėme taisykles. Pažiūrėsime, kaip teisėjai į tai pažiūrės. Mes dėl pirmos vietos bendroje įskaitoje jau nebekovojame – mūsų tikslas yra finišas ir geras laikas paskutinuose etapuose“, - sakė S.Kariakinas.

6 valandas baudos turintis S.Kariakinas bendroje įskaitoje užima 25-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų