Darius Vaičiulis ir Antanas Juknevičius | „Facebook“ nuotr.

Darius Vaičiulis ir Antanas Juknevičius | „Facebook“ nuotr.

 Dakaro legenda Antanas Juknevičius jau ne pirmus metus ralio finišo siekia su tuo pačiu „Toyota Overdrive Hilux“ modeliu, kurį anksčiau ar vėliau reikės pakeisti, norint kovoti dėl aukštesnių pozicijų. Antradienį, atsakinėdamas į fanų klausimus, A.Juknevičius atskleidė, kad jo svajonių automobilis Dakaro ralyje būtų „Mini“.

„Jeigu biudžetas būtų neribotas, tai tikrai būtų tas naujausios evoliucijos „Mini“. Manau, kad šiai dienai tai yra tvirčiausias ir geriausias automobilis“, - sakė A.Juknevičius

Šį kartą A.Juknevičius ir Darius Vaičiulis sulaukė nemažai klausimų apie priekyje važiuojančius varžovus, kurie vis nepraleidžia lietuvių. A.Juknevičius tokius lenktynininkus pavadino „chamais“.

„Šiandien labai daug kilometrų važiavome paskui lėtesnius lenktynininkus, kurie mūsų nepraleido. Skaudu, pikta, bet mes patys įkritom į tą vietą, o tai, kad jie elgiasi taip ir nepraleidžia, tai liūdna. Jeigu mes 3 kartus paspaudžiam specialų mygtuką ir mūsų nepraleidžia, tai mes grįžę galime eiti rašyti protestą. Tada jie atsektų, koks ten buvo automobilis priekyje. Mums laiko nekompensuotų, tik varžovui „įkaltų“ baudą, bet taip nesinori prasidėti su tais skundais, čia ne mūsų stilius, tačiau kai tu ne 3 kartus spaudi, o 30, 50 ar net 100 kartų ir tas mygtukas netgi užsiblokuoja, tai pradedi galvoti, ką tas žmogus daro, nes neįmanoma to signalo negirdėti. Reiškia, kad tas lenktynininkas priekyje tiesiog yra chamas, atsiprašant, tiesiog idiotas“, - teigė A.Juknevičius.

Prisimintas buvo ir epizodas iš ankstesnio etapo, kai 2017 m. Dakaro keturračių čempionas Sergejus Kariakinas, dabar dalyvaujantis lengvųjų bagių kategorijoje, niekaip negalėjo aplenkti A.Juknevičiaus. Visgi, tuomet, anot D.Vaičiulio, situacija buvo tokia, kad vienoje vietoje atsidūrė daug lenktynininkų.

Epizodas su S.Kariakinu nuo 8 min. 40 sek.:

„Ten buvo gal 10 automobilių vienoje vietoje, kurie blaškėsi ir ieškojo kelio. Staiga visi suprato, kur reikia važiuoti ir „pjovė“ ta kryptimi. Tada tiesiog reikėjo užsiimti geresnę poziciją, o mes nepastebėjome nei Kariakino, nei kažko kito. Įprastai praleidžiame varžovus, bet ta situacija buvo visai kita. Ten buvo krūva automobilių ir visi norėjo užsiimti geresnę poziciją. Abejoju, kad jis pats kažką kaltino“, - sakė D.Vaičiulis.

Tuo tarpu A.Juknevičius pridėjo, kad apie S.Kariakiną nieko nežino: „Pradėkim nuo to, kad aš nežinau, kas yra Kariakinas. Jis niekada mūsų neprisivijo ir aš net nežinau, kas jis yra, tai aš nežinau apie tą situaciją. Dakaro čempionas? Gal, nežinau. Man tai juokinga. Jei jis būtų normalus „čiuvakas“, tai praleistume jį, kaip ir visus praleidžiame. Tuo metu jie turbūt viduj „on-boarde“ spjaudėsi ir keikėsi, nes buvo pikti ant viso pasaulio ir atsidūrė toj vietoj, kur neturėjo būt.“

Posted by Antanas Juknevičius on Tuesday, January 12, 2021

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų