Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ ir Lenkijos rinktinės puolėjas Robertas Lewandowskis paaiškino, kodėl ilgą laiką negalėjo suvokti, kad gavo geriausio 2020-ųjų metų futbolininko prizą.

„Pamėginsiu jums paaiškinti apie žmones Lenkijoje. Prieš ceremonją žinojau, kad tai buvo puikus mano sezonas. Žinojau, kad galiu gauti prizą. Tikėtina, kad aš to net nusipelniau. Tačiau mes, lenkai, turime nepilnavertiškumo kompleksą. Mūsų žaidėjų niekada niekas nerinko geriausiais. Kai esi vaikas, neturi super žvaigždės, į kurią bandytumei lygiuotis. Agentai visada sako: „Jis pakankamai geras... Kaip vaikas iš Lenkijos“. Taigi niekuomet nesijaučiame pakankamai geri, netikime, kad galime pakilti iki aukščiausio lygmens“, – sakė futbolininkas.

„Iš Lenkijos vaikų niekas nesitiki, kad jie taps aukščiausio meistriškumo žaidėjais. Toks variantas net nėra svarstomas. Todėl negalėjau patikėti, kad gavau prizą. Žinau, kad žmonės manys, kad šie žodžiai – klišė, tačiau prieš mano akis prabėgo visas mano gyvenimas. Mačiau pirmuosius savo žingsnius su kamuoliu, mačiau pirmąsias rungtynes purvynuose... Kas galėjo pagalvoti, kad viskas taip susiklostys“, – rašė puolėjas „The Players’ Tribune“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų