Lu Binglongas ir Edvinas Juškauskas | Scanpix nuotr.

Lu Binglongas ir Edvinas Juškauskas | Scanpix nuotr.

 Dakaro ralio naujokas Lu Binglongas („BAIC“) iš Kinijos greitai gali tapti nemėgstamiausiu lenktynininku tarp Lietuvos pilotų. Jis penktajame etape spėjo pagadinti nervus tiek Edvinui Juškauskui, tiek Antanui Juknevičiui.

Į vieną iš siauresnių ruožų atvažiavęs L.Binglongas tiesiog trenkėsi į E.Juškausko automobilį ir netrukus nuvažiavo toliau į priekį. Lietuviai tuo metu turėjo sustoti ir palaukti, kol kinas nuvažiuos toliau.

L.Binglongo ir E.Juškausko avarija:

Tuo tarpu A.Juknevičius po finišo atsakinėjęs į klausimus irgi prisiminė būtent 361-uoju numeriu pažymėtą kino automobilį: „Čia įdomiausia dienos istorija. Mes tą kiną šiandien lenkėm 3 kartus. Galutiniam variante mes jį aplenkėm ir finiše. Tie kinai turi 3 vienodus automobilius, bet juos galima atskirti pagal numerius. Šito – 361. Jis pro mus tokioj lygumoj kaip „psichas“ praėjo. Galvojom, tegul eina. Važiuoja tada mes tokia platuma tiesiai tiesiai ir žiūriu iš šono „ateina“ mašina. Žiūriu, kad ji lenktyninė. Galvoju, kad čia nesąmonė. Jis kiaurai „pravaro“ mums pro šoną, nuvažiuoja į kitą pusę, ten apsisuka, padaro lanką ir vėl varo atgal skersai mums kelio kaip psichas. Žiūriu, kad jis atvažiuoja 150 km/val. ir tuoj mes trenksimės, tai aš turiu sukti į šoną. Mes vos prasilenkėm per kelis metrus, būtume išsitaškę ir nebūtų atskyrę, kur kino mėsa, kur lietuvio. Mes turėjom savo maršrutą, o jis... Visiškas „dalbajobas“. Atsiprašau, bet dėl tokių žūsta žmonės lenktynėse. Turi būti kažkokie protingumo kriterijai. Edvinas neutralizacijoje sakė, kad kažkoks kinas jam kirto į šoną. Įtariam, kad tas pats.“ 

A.Juknevičius ir D.Vaičiulis apie L.Binglongą (nuo 4:30 min.):

#CoolDown #5.

Ypač nuotaikingas #CoolDown #5 Apie lekiančius kinus, gamtinius reikalus ir pasiilgtą Genys Brewing Co. 😉 #Kreda #Dakar2021 #FullAttack Dakaro rezultatai gyvai: https://dakaras.lt/2021-dakaro-ralis-gyvai/ KREDA - Jungtinės kredito unijos VIADA Lietuva Žalvaris MANVESTA Shell Lietuva UAB Noker Nosted & UAB Alwark Kärcher Home & Garden SoliTek Utenos trikotažas Sparti reklama

Posted by Antanas Juknevičius on Thursday, January 7, 2021

A.Juknevičius 5-ąjį etapą baigė 22-as (6:01:58 val.), L.Binglongas – 26-as (6:08:48), o E.Juškauskas – 29-as (6:15:28). Bendroje įskaitoje iš šios trijulės geriausiai sekasi L.Binglongui – kinas rikiuojasi 21-as (21:42:21). E.Juškauskas yra 27-as (22:22:57), o A.Juknevičius – 28-as (22:47:32).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (21)
Registruoti
Anoniminiai (21)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų