„Kauno Žalgirio“ treniruotė | zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ treniruotė | zalgiris.lt nuotr.

Dalis Lietuvos futbolo A lygos klubų sausio pirmosiomis dienomis jau pradėjo ruoštis naujam sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus ekipų sudėtyse. Tai bus oficiali informacija, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Kol kas pateikiame naujienas iš šešių būsimų 2021-ųjų sezono dalyvių stovyklų.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.

Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Marko Karamarko, Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavljevičius, Saulius Mikoliūnas, Karolis Uzėla, Mantas Kuklys, Vilius Piliukaitis („Ascoli Picchio“), Matas Vareika, Hugo Videmontas, Gustas Jarusevičius, Francis Kyeremeh, Motiejus Burba.

Išvyko: Klemenas Bolha (Kidričevo „Aluminij“), Modestas Vorobjovas (Arado UTA), Liviu Antalis (Arado UTA), vyr. treneris Aliaksejus Baga.

Ivanas Tatomirovičius | Elvio Žaidario nuotr.

Ivanas Tatomirovičius | Elvio Žaidario nuotr.

Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Ivanas Kardumas, Vilius Stebrys, Thomasas Salamonas, Semiras Kerla, Aleksandras Živanovičius, Nicolas Gorobsovas, vyr. treneris Victoras Basadre („Formentera“).

Išvyko: Algis Jankauskas (FA „Šiauliai“), Andro Švrljuga, Eligijus Jankauskas („Panevėžys“), Mihretas Topčagičius.

Ivanas Kardumas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Ivanas Kardumas | Sauliaus Čirbos nuotr.

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Airidas Mickevičius, Dovydas Vilkas, Rimvydas Sadauskas, Stevenas Thicot, Martynas Dapkus, Egidijus Vaitkūnas, Domantas Putrius, Gratas Sirgėdas, Karolis Šilkaitis, Linas Pilibaitis, Deividas Šešplaukis, Benas Anisas, Renato Matosas (Gargždų „Banga“), Domantas Vitkus, vyr. treneris Rokas Garastas.

Peržiūroje: Emmanuelis Ugbo, Abdulgafaras Opeyemi.

Išvyko: Armantas Vitkauskas, Rudinilsonas Silva, Pijus Širvys („Panevėžys“), Martynas Medelinskas, Simonas Paulius, Matas Popiera, Simonas Urbys.

Gratas Sirgėdas | zalgiris.lt nuotr.

Gratas Sirgėdas | zalgiris.lt nuotr.

Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Ignas Driomovas, Valdas Antužis, Deividas Padaigis, Edvinas Bračkus, Dovydas Norvilas, Karolis Urbaitis, Skirmantas Rakauskas, Robertas Vėževičius, Shogo Yoshikawa, Darius Zubauskas.

Išvyko: Deividas Lukošius, Renato Matosas („Kauno Žalgiris“).

Skirmantas Rakauskas J.Riekašienės nuotr.

Skirmantas Rakauskas J.Riekašienės nuotr.

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Rafaelis Broetto, Šarūnas Jurevičius, Hugo Figueredo, Rafaelis Floro, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Evaldas Urmonas, Matijus Remeikis, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Domantas Vaičekauskas, Ernestas Veliulis, Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“), Sebastianas Vasquezas, Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“), Elivelto, Ignas Kružikas, Eimantas Abramavičius, Jorge Eliasas, treneris Joao Martinsas.

Išvyko:

FK „Panevėžys“ | fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ | fk-panevezys.lt nuotr.

Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Lukas Paukštė, Geraldas Širvinskas, Aleksandras Levšinas, Akselis Kalermo, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Valdemaras Borovskis, Deividas Malžinskas, Matas Ramanauskas, Valentinas Jeriomenka, Rokas Masenzovas, Tomas Dombrauskis, Rokas Filipavičius, Dominykas Kodzis, Valdas Paulauskas, Dovydas Virkšas, Justinas Marazas, Juozas Lubas, Mindaugas Grigaravičius, Angelis Lezama, Gytis Paulauskas.

Peržiūroje: Kajus Beršta, Lukas Kochanauskas.

Išvyko: Tadas Simaitis (baigė karjerą), Lajo Traore, Michaelas Thuique‘as.

Angelis Lezama | fkriteriai.lt nuotr.

Angelis Lezama | fkriteriai.lt nuotr.

A lyga

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 03-10 Manchester City 20 : 00 Southampton
Pen 03-12 Newcastle United 22 : 00 Aston Villa