Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas | Vytauto Pilkausko nuotr.

Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas | Vytauto Pilkausko nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje sekmadienį sportininkai įveikė pirmąjį rimtą etapą, kuris ne vienam lenktynininkui pridarė problemų.

Po finišo teisėjų laukė nelengvas darbas, dalinant baudas. Tarp nubaustųjų pateko ir Edvinas Juškauskas su Aisvydu Paliukėnu („Toyota“). Lietuviai užsidirbo 2 baudos min. ir etapo įskaitoje nukrito į 39-ą vietą. Iš viso automobilių klasėje baudas gavo 15 ekipažų. Sankcijų neišvengė ir lyderiai – po 1 baudos min. gavo Martinas Prokopas su Ginieliu de Villiersu, 2 baudos min. užsidirbo Yasiras Saeidanas, o 4 baudos min. – Cyrilas Despres.

Visi Lietuvos ekipažai pirmajame etape turėjo problemų, o geriausiai pasirodęs Benediktas Vanagas finišavo 32-as. Partemptas Vaidotas Žala buvo 36-as, Antanas Juknevičius – 45-as, o Gintas Petrus – 50-as.

Motociklų įskaitoje taip pat išdalinta 15 baudų, o taisyklių nepažeidinėjęs Arūnas Gelažninkas klasifikuotas 39-as. Keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius finišavo 13-as, o baudą užsidirbo vienas jo konkurentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų