Shadas Gaspardas | Instagram.com nuotr

Shadas Gaspardas | Instagram.com nuotr

 Buvęs WWE imtynininkas Shadas Gaspardas gegužės mėnesį tris dienas buvo laikomas dingusiu be žinios, kol galiausiai teko konstatuoti jo mirtį.

Sh.Gaspardas į netoli Veniso paplūdimio plaukiojo kartu su 10-mečiu sūnumi, kai pakilo bangos. Į įvykio vietą netrukus atskubėjo gelbėtojai. Sh.Gaspardas paprašė pirmiausia pasirūpinti jo sūnumi. Berniukas buvo ištrauktas iš vandens ir išgelbėtas. Deja, kai gelbėtojai norėjo ištraukti Sh.Gaspardą, bangos jį panardino po vandeniu. Buvusio imtynininko paieškos tęsėsi tris dienas. Ketvirtąją dieną bangos į krantą išplovė vyro kūną, kuris atitiko Sh.Gaspardo apibūdinimą. Vėliau patvirtinta, jog tai išties yra buvęs WWE imtynininkas.

S.Gaspardo našlė Siliana Gaspard po tragedijos nusprendė kreiptis į teismą. Pranešama, kad ji kaltina Los Andželo miestą aplaidumu. Ji tikina, kad miesto gelbėtojai nebuvo tinkamai apmokyti ir leido jos vyrui nuskęsti.

„Gelbėtojai galiausiai nėrė į vandenį, tačiau neturėjo tinkamos įrangos, reikalingos žmonių gelbėjimui. Jie nusprendė padėti tik A.G., o Shadą Gaspardą paliko vandenyje mirti. Gelbėtojai per ilgai nesiėmė jokių veiksmų. Tai buvo aplaidus ir nepateisinamas elgesys“, - „Daily Mail“ cituoja S.Gaspard žodžius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų