S.Kerla: „V.Murauskas pasiūlė ieškoti kitos komandos“ (6)

2020.12.29 16:55
Semiras Kerla | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Semiras Kerla | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Nepaisant to, kad turi kontraktą kišenėje, geriausias 2019 – ųjų metų geriausias A lygos futbolininkas, tikėtina, į Marijampolę negrįš. Tai jis patvirtino Bosnijos ir Hercegovinos žiniasklaidai.

„Kalbėjausi su V.Murausku ir jis pasiūlė ieškoti komandos. Jis sakė, kad nori parduoti klubą iki sausio 15 dienos, tačiau jei neatsiras pirkėjų, ir toliau liks klube. Dar pusmečiui turiu sutartį, bet betkada ją galiu nutraukti be kompensacijų“, - portalui scsport.ba kalbėjo Semiras Kerla.

S.Kerla, neabejotinai, aikštėje buvo viena svarbiausių „Sūduvos“ figūrų. Vis tik, už aikštės ribų karštu būdu garsėjęs bosnis išprovokavo ne vieną konfliktą. Šio jau pasibaigusio sezono pradžioje apie S.Kerlos paleidimą kalbėjo ir tuometinis „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Heimo Pfeifenbergeris, tačiau tuomet V.Murauskas stojo futbolininko pusėn.

Nors skaičiai dar labai abstraktūs, tačiau Marijampolės klubo biudžetas naujajame sezone turėtų susitraukti daugiau kaip du kartus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų