Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

PSG puolėjo Neymaro artimieji – klasikinė realybės šou šeima. Čia netrūksta intrigų, šeimyninių dramų, gurmaniškų istorijų ir, žinoma, komentarų prieš kamerų objektyvus. Ir čia tikrai nėra nieko surežisuoto. Visas šeimynos gyvenimas – viena didelė improvizacija.

Neymaras vyresnysis – likimo neapdovanotas žmogus. Jis visada svajojo tapti futbolininku, tačiau būdamas trisdešimties vos sugebėjo pakilti iki ketvirtojo futbolo diviziono Brazilijoje. Kai jam buvo 28-i, Braziliją ištiko krizė ir vyras prarado visas savo santaupas: beliko tik supuvęs Opelis ir besilaukianti žmona ant galinės sėdynės.

Su tuo pačiu automobiliu po trejų metų Neymaras vyresnysis pateko į avariją ir vos nežuvo. Patirtos traumos privertė baigti ir futbolininko karjerą. Netrukus jis pradėjo dirbti su juvelyrika, tačiau ir čia skolos vijo skolas. Bet greitai sūnus įgijo perspektyviausio šalies futbolininko statusą.

„Svarbiausia – pinigai“

Neymaras vyresnysis puikiai suprato, kad sūnus gali tapti bilietu į geresnį gyvenimą, todėl išvežė šeimą į San Paulą, kad berniukas galėtų žaisti už „Santos“ komandą. Nuo vaikystės tėtis ir buvo berniuko agentas, sprendęs jo likimą. 2013-aisiais būtent tėtis ir užvirė visą košę su sūnaus persikėlimu į „Barceloną“. Neymaras vyresnysis privertė klubą atlikti aferą dėl sutarties su jo sūnumi.

Tuomet katalonų klubas skelbė, kad už jaunąjį brazilą sumokės 57 mln. eurų. Kiek vėliau paaiškėjo, kad „Barca“ pervedė „Santos“ klubui tik 17 mln. eurų, o dar 80 mln. eurų tiesiog „išskriejo“ už dvejas draugiškas rungtynes, kurios kainavo po 9 mln. eurų, ir tris niekam nežinomus žaidėjus po 7,9 mln. eurų.

O svarbiausia – 40 mln. eurų įkrito į Neymaro vyresniojo sąskaitą. Tada buvo teigiama, kad 10 mln. eurų sumokėta už išskirtines teises į derybas, o dar 30 mln. – už pačias derybas. Dar 23 mln. eurų buvo sumokėta tėvui ir sūnui kaip premija. Jau kiek vėliau Neymaras vyresnysis pasakojo, kad Madrido „Real“ neturėjo pinigų, todėl teko rinktis pagal labai paprastą formulę „kas duos daugiau komisinių“.

Neymarai: vyresnysis ir jaunesnysis | Instagram.com nuotr

Neymarai: vyresnysis ir jaunesnysis | Instagram.com nuotr

Taigi, bendroje sumoje Neymaras jaunesnysis katalonų klubui kainavo apie 90 mln. eurų.

„Į tuos 90 mln. eurų įėjo ir Neymaro tėvo orgija viename iš Londono viešbučių. Neymaro tėvas – melagis, kuris galvoja tik apie pinigus. Aš gal 200 kartų esu mokėjęs už jo kavą“, – kažkada skundėsi „Santos“ prezidentas Luisas Ribeiro.

Kuomet Neymaras kėlėsi į PSG, tėvas uždirbo dar 36 mln. eurų komisinių. Be to, tėvas pasistengė, kad sūnus įklimptų į teisminius procesus su „Barca“: buvo reikalaujama, kad klubas sumokėtų 43,6 mln. eurų premiją už pratęstą sutartį. Šį teismą laimėjo „Barcelona“, žaidėjas turėjo sumokėti 6,7 mln. eurų baudą. Tačiau tai nebuvo didelė problema – Paryžiuje puolėjas uždirba 36,8 mln. eurų už sezoną.

Konfliktai su PSG sirgaliais

Rafaella Beckran yra jaunesnė už Neymarą ketveriais metais: jai gimus talentingasis brolis jau žinojo, kas yra futbolas. Kai Neymaras visą savo laiką skyrė tik futbolui, jaunesnioji sesuo daug laiko leisdavo viena namuose ir nuolat lūdėdavo. Pinigų šeimoje dar nebuvo, todėl laiką tekdavo leisti išradingai: mergina pati darydavosi riedlentes iš fanieros lakštų. Neymaras vyresnysis yra pasakojęs, kad būtent šios riedlentės tapdavo mėlynių ant mergaitės kojų priežastimi.

Vaikystėje brolis ir sesuo turėjo tą pačią pavardę – Santos. Sulaukusi 18 mergina pavardę pasikeitė – viskas dėl meilės Davidui Beckhamui. Ji norėjo, kad jos ir futbolininko pavardės skambėtų panašiai. Tuo, žinoma, merginos santykis su futbolu nesibaigė.

24-ų mergina jau spėjo padraugauti su trimis jaunaisiais Brazilijos futbolininkais. Vėliau Rafaella persikėlė į Europą ir draugavo su Andre Silva, kol jis žaidė „Milan“ ekipoje.

Nepaisant fakto, kad Neymaras visą savo vaikystę praleisdavo futbolo treniruotėse, su sese jį sieja labai stiprus ryšys. Kiekvienais metais Neymaras važiuoja švęsti sesers gimtadienio: šią tradiciją jau žino visi nuo 2015-ųjų. Kovo 11 dieną nesitikėkite, kad Neymaras pasirodys aikštėje – jis būtinai ras priežastį išvykti į Braziliją. Per pirmuosius du tokius „išvykimus“ jis buvo nubaustas diskvalifikacija už geltonas korteles, o vėliau prasidėjo „traumos“. Juokauja apie šiuos dalykus visi Ispanijoje rungtyniaujantys žaidėjai. Netgi Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas yra sakęs: „Man patinka žaisti su geriausias. Neymaras – vienas jų. Vienintelis dalykas, dėl kurio reikėtų su juo tartis – sesers gimtadienis“.

Rafaella Beckran | Instagram.com nuotr

Rafaella Beckran | Instagram.com nuotr

Dar kuo išsiskyrė Naymero sesuo? Skandalu su PSG sirgaliais. 2019-aisiais gerbėjai išskleidė plakatą „Neymarai, dink“. Rafaella savo pyktį išliejo savo „Twitter“ paskyroje: „Koks šlykštus elgesys. Šie žmonės visiškai negerbia kitų. ir jūs dar norite, kad mano brolis liktų jūsų komandoje? Jūs nieko be jo nelaimėsite, padugnės“.

Vėliau, žinoma, šį įrašą mergina ištrynė.

R.Beckran darbuojasi modeliu bei prižiūri „Neymaro instituto“, kuris padeda vargingai gyvenantiems vaikams, veiklą.

Mamos santykiai

Futbolininko mama Nadine Santos pastaruoju metu nekėlė daug triukšmo socialinėje erdvėje. Su futbolininko tėvu ji išsiskyrė 2008-aisiais, kol sūnus dar nebuvo neužėmė futbolo karaliaus sosto.

Tačiau Sūnus atidavė motinai 50 proc. teisių į savo įvaizdį – tai reiškia, kad moteris uždirba iš bet kurios sūnaus reklamos.

Tiesa, kuomet prasidėjo Neymaro ir „Barcos“ teismai, Nadine taip pat pateko po padidanamuoju stiklu – ji buvo iškviesta duoti parodymų, tačiau nieko naujo nepapasakojo. Jos vaidmuo buvo paprastas – jis pasirašinėjo visus dokumentus, kuriuos jai pakišdavo Neymaras vyresnysis. Ar ji juos skaitė? Daugelis abejoja.

2019-aisiais, kai užvirė skandalas, kuriame Neymaras buvo kaltinamas išprievartavimu, mama, žinoma, užstrojo sūnų. Tą patį ji darė ir tada, kai PSG sirgaliai negailėjo kritikos brazilui.

Nadine Santos su Thiago Ramosu | Instagram.com nuotr

Nadine Santos su Thiago Ramosu | Instagram.com nuotr

„Perėjimas į PSG buvo labai rizikingas. Dabar man nepatinka, kaip sirgaliai elgiasi su mano sūnumi. Jie jį žemina, nors jis atėjo jiems padėti. Jeigu tai vyksta, reikia išeiti“, – tuomet rašė žaidėjo mama.

O įdomiausias faktas N.Santos gyvenime – jos draugystė su atletu, kuris 30 metų jaunesnis už ją pačią ir netgi 6 metais už sūnų Neymarą.

52-ų moteris užmezgė romaną su modeliu, socialinio tinklo „TikTok“ žvaigžde Thiago Ramosu. Viskas prasidėjo gražiai: žiniasklaidoje pasirodė žinutės, kad T.Ramosas – senas Neymaro draugas. Pats futbolininkas linkėjo mamai laimės ir dalijosi bendromis nuotraukomis. Ir net Neymaras vyresnysis po nuotraukomis rašė gražius komentarus.

Tačiau vėliau „The Sun“ išsiaiškino, kad T.Ramosas – ar gėjus, ar biseksualas, kuris anksčiau susitikinėjo su vyrais... Netgi su buvusiu Neymaro virėju.

„Esu šokiruotas. Jo santykiai su Neymaro mama? Mano telewfonas nenurimo visą dieną. man atsiuntė nuotrauką, kurioje jis yra ją apsikabinęs. Žinojau, kad jis dairosi ir į merginas, tačiau niekada nesu matęs jo su jomis“, – pergyveno buvęs T.Ramoso draugas Oliveris.

Šių metų vasarą Nadine meilužis buvo atvežtas į ligoninę su pjautinėmis žaizdomis. Policininkai buvo įsitikinę, kad tai buvo buitinio konflikto pasekmės – kaimynai pasakojo, kad girdėjo riksmus. Tačiau pora paskelbė, kad tai tebuvo nelaimingas nutikimas buityje. Vėliau paaiškėjo, kad T.Ramosas susipjaustė rankas išmušęs kumščiais balkono langus. Apie savo mamos vaikiną vėliau pradėjo garsiai kalbėti ir pats Neymaras. „Сorreio24horas“ buvo paskelbusi garso įrašus, kuriuose futbolininkas T.Ramosą vadina „pediku“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų