Oleksandras Usykas ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Oleksandras Usykas ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 2021 m. sunkiasvorių boksas po labai ilgos pertraukos gali vėl turėti „neginčijamą“ pasaulio čempioną. Tikimasi, kad dėl kovos susitars tris pagrindinius pasaulio čempiono diržus turintis Anthony Joshua bei jam trūkstamą trofėjų – WBC diržą – savo rankose laikantis Tysonas Fury.

Ilgą laiką kalbėta, kad T.Fury užbaigs trilogiją su Deontay Wilderiu, bet jų derybos įstrigo jau keletą kartų ir panašu, kad tokia kova artimiausiu metu neįvyks. Laikinąjį WBC čempiono diržą šiuo metu turi rusas Aleksandras Povetkinas, bet jis artimiausiu metu irgi nekovos su T.Fury, nes turės revanšinėje kovoje susitikti su Dillianu Whyte‘u, tad brito situacija kovai su A.Joshua dabar gana palanki.

Pats A.Joshua sutvarkė reikalus su IBF reitingo lyderiu Kubratu Pulevu. WBA reitinge lyderiauja amerikietis Trevoras Bryanas, bet apie jo kovą su britu kol kas nekalbama. Tuo tarpu WBO reitingo lyderis yra ukrainietis Oleksandras Usykas. Jis patikino, kad kita kova nebūtinai turi vykti prieš A.Joshua, O.Usykas mielai susikautų ir su D.Wilderiu.

„Man nėra svarbu, kur vyktų kova su Joshua. Visur galime sukurti gerą šou. Manau, kad galėtume kautis ir Didžiojoje Britanijoje, kuri turi puikius bokso sirgalius. Yra daug vyrukų, kurie norėtų kautis su manimi ir su kuriais aš pats norėčiau kovoti. Vienas jų – Deontay Wilderis“, - „The Sun“ sakė O.Usykas.

Jei A.Joshua ir T.Fury susikautų 2021 m., kovos laimėtojas taptų „neginčijamu“ pasaulio čempionu ir tada visus diržus galėtų ginti prieš O.Usyko ir D.Wilderio kovos nugalėtoją. Tiesa, iki tokio scenarijaus išsipildymo dar liko suderinti daug detalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų