Algimantas Liubinskas | Organizatorių nuotr.

Algimantas Liubinskas | Organizatorių nuotr.

Ilgus metus negandų kamuotą „Vilniaus Vytį“ palieka jo treneris Algimantas Liubinskas. 69 – erių metų futbolo specialistas apie tai, sveikindamas komandą su Šventomis Kalėdomis, paskelbė socialinėje erdvėje.

„Sveiki, FC „Vilniaus Vytis“ buvę visų kartų žaidėjai, treneriai, darbuotojai. Aš jau šiandieną buvęs jūsų treneris, tad noriu pasveikinti su šv. Kalėdom ir palinkėti sėkmės 2021!!! Malonu prisiminti, kad visuomet buvome komanda, kentusi finansinius ir visus kitus nepriteklius, siekėme aukščiausių rezultatų ir buvome pirma komanda nepralaimėjusi daugiau nei metus, nepralaimėtos 27 rungtynės iš eilės. Džiaugdamiesi tokiu rezultatu, atrodė, kad ateitis šviesi komandos kelyje, tačiau atsiradęs futbolo agentas iš UK, sugriovė mūsų viltis, suskaldė komandą ir privedė prie bedugnės. Linkiu nesutikti tokių žmonių savo kelyje ir įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus. Gražiausių Metų švenčių visiems!!! Buvęs treneris“, - „Vilniaus Vyčio“ paskyroje rašė A.Liubinskas.

Ar bedugnė reiškia, kad komandos nebebus, išsiaiškinti nepavyko. Kol kas aišku tiek, kad skolų bagažas nuo praėjusių metų nesumažėjęs, o klubo vadovai siekia pirmos lygos licencijos.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų