„Leeds“
Rungtynės prasidės 14:30
:
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

 Geras Chabibo Nurmagomedovo bičiulis ir treniruočių partneris Danielis Cormier įsitikinęs, kad UFC pinigais nebegali suvilioti dagestaniečio grįžti į narvą, todėl siūlo Dana White‘ui paieškoti kitų argumentų.

„Chabibo kartą paklausiau, kiek reikia pinigų, norint iki gyvenimo galo ramiai gyventi Dagestane. Jis man pasakė, kad reikia 5 mln. JAV dolerių ir gali turtingai gyventi Dagestane iki gyvenimo pabaigos. Chabibas turi daug daugiau nei 5 mln., todėl abejoju, kad pinigai jam būtų svarbus faktorius, kalbant apie galimą sugrįžimą. Dana White‘as turėtų apeliuoti į Chabibo kovotojo dvasią, kad jį kažkaip įkalbėtų vėl kovoti. Chabibui nereikia tiek daug pinigų, jam reikia motyvacijos“, - pasakojo D.Cormier.

41-erių D.Cormier apie karjeros pabaigą paskelbė rugpjūčio 15 d. po pralaimėjimo Stipei Miočičiui. Praėjus kiek daugiau nei dviems mėnesiams tą patį padarė ir 32-ejų Ch.Nurmagomedovas. Tiesa, iki šiol netyla kalbos, kad jis dar gali sugrįžti 30-ai karjeros kovai ir taip išpildyti velionio tėvo troškimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų