„B Tribūna“ | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

„B Tribūna“ | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Vilniaus „Ryto“ (1/3) komandai prieš pat didžiausias metų šventes nepavyko bent jau šiek tiek pataisyti sirgalių bei savo pačių nuotaikų. Trečiadienį vilniečiai FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė sutriuškinimą, kai svečiuose 60:84 (11:22, 18:22, 15:26, 16:14) nepasipriešino Rygos VEF (3/1) krepšininkams.

Pirmose sezono rungtynėse „Tegul prasideda titulo vagystė“ didžiulį plakatą kėlusi ištikimiausia „Ryto“ fanų grupuotė „B Tribūna“ po ketvirto pralaimėjimo iš eilės nebeištvėrė ir reikalauja pokyčių.

Pateikiame „B Tribūnos“ nuomonę, išreikštą po „Ryto“ rungtynių su VEF.

„Gali mylėt Rytą, gali nekęsti, bet visi supranta, jog tai, kas čia vyksta nėra ir negali būti komandos lygis. Akivaizdu, jog atsakomybę prisiimti privalo treneris ir sporto direktorius, būtent to ir tikimės. Juokai apie dugnus virto realybę. Metas pokyčiams ne aikštelėje, o prie jos.

Visa žaidėjų karusėlė ir komplektavimasis kas mėnesį netenkina nei mūsų vertybinio požiūrio į klubą bei jo viziją, nei duoda rezultatų. Sukurta komanda yra be veido, tiesiog kratinys... Per visą šitą seriją nebuvo nei vieno gerbėjų atsiprašymo už vieną pažeminimą po kito. Jei yra tinginčių žaist, juos galima pakeist jaunimu.

Kantrybė turi ribas ir ji baigėsi.

Gražių švenčių.

P.S džiaukitės, kad žaidžiama be žiūrovų“.

 

Gali mylėt Rytą, gali nekęsti, bet visi supranta, jog tai, kas čia vyksta nėra ir negali būti komandos...

Posted by B Tribūna on Wednesday, December 23, 2020

Norint „Rytui“ patekti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą, jiems reikia Graikijoje įveikti „Peristeri“ ir namuose SIG, o jeigu VEF pralaimės Starsbūro ekipai, net ir to nebeužteks ir vilniečiai baigs kovas jau grupių etape.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų