Diego Maradona | Scanpix nuotr.

Diego Maradona | Scanpix nuotr.

 „The Sun“, remdamiesi savo šaltiniais, sekmadienį išplatino informaciją apie tai, kad Diego Maradona troško, kad jo kūnas po mirties būtų balzamuotas.

„Po ilgų apsvarstymų nusprendžiau, kad po mirties mano kūnas turėtų būti balzamuotas ir perkeltas į mauzoliejų. Šalia jo turėtų būti sustatyti mano trofėjai, asmeniniai daiktai ir kiti dalykai, kurie primintų mano pasiekimus“, - rašė D.Maradona savo laiške.

Teigiama, kad minėtą laišką D.Maradona parašė spalio 13 d. – likus mažiau nei 2 mėnesiams iki mirties. Argentinietis pasirašytą laišką tada perdavė savo advokatui Matiasui Morlai.

D.Maradonos širdies draugės Veronicos Ojedos agentas Mario Baudry patikino, kad šios kalbos nėra laužtos iš piršto.

„Planuojame atidaryti mauzoliejų, kuriame galėtų lankytis futbolo sirgaliai. Maradona apie tokį savo troškimą yra kalbėjęs ir su savo broliais. Turime rimtą pasiūlymą ir galėtume padengti visas išlaidas, tačiau galutinį verdiktą turės priimti futbolo federacija“, - sakė M.Baudry.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų