Tony Fergusonas ir Anthony Pettis | Scanpix nuotr.

Tony Fergusonas ir Anthony Pettis | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą vykusiame UFC turnyre antrą pergalę iš eilės iškovojo 33-ejų amerikietis Anthony Pettis (24-10).

Buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas po permainingos 3 raundų kovos vienbalsiu teisėjų sprendimu (29:28, 29:28, 29:28) įveikė 30-metį tautietį Alexą Morono (18-7). Po kovos A.Pettis patikino, kad dabar norėtų susitikti revanšinėje kovoje su Tony Fergusonu. A.Pettis patikino, kad dabar iš pusvidutinio svorio kategorijos nori grįžti į lengvo svorio kategoriją, kurioje ir kovoja T.Fergusonas.

„Grįžtu į lengvo svorio kategoriją. Pusvidutiniame svoryje jaučiausi puikiai, bet dabar mano tikslas yra kovoti lengvame svoryje. Prieš karjeros pabaigą noriu vėl ten pasirodyti ir susigrąžinti diržą. Tiesą pasakius, toks planas visą laiką ir buvo, tiesiog netikėtai gavau pasiūlymą kovoti pusvidutiniame svoryje ir sutikau tai padaryti, kol dar ne per vėlu. Kitai kovai norėčiau Tony. Man atrodo Tony Fergusonas pralaimėjo dvi pastarąsias kovas, kuriose sutiko tikrai kietus vyrukus. Manau, kad man tai būtų gera kova, norint grįžti į lengvo svorio kategorijos elitą. Tony jame vis dar laikosi“, - sakė A.Pettis.

Pirmą kartą A.Pettis su T.Fergusonu kovėsi 2018 m. spalio 6 d., o tada kovą teko stabdyti po antrojo raundo, nes A.Pettis patyrė rankos lūžį.

Pilna pirmoji kova:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų