Pergalingose rungtynėse V.Slivka žaidė visas 90 minučių kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2020.12.19 20:50
Vykintas Slivka | Organizatorių nuotr.

Vykintas Slivka | Organizatorių nuotr.

Aukščiausioje Graikijos lygoje antrą pergalę per paskutines tris rungtynes iškovojo Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas, kuris svečiuose 1:0 nugalėjo žemiau turnyrinėje lentelėje esantį „Panetolikos“ klubą.

„Smyrnis“ gretose visas rungtynes žaidė Vykintas Slivka, o vienintelį įvartį jo komanda įmušė 36 minutę.

Po šios pergalės „Smyrnis Apollon“ klubas su 12 taškų liko vienuoliktoje vietoje keturiolikos komandų čempionate.

Visas 90 minučių Vokietijos trečioje lygoje žaidė Edvinas Girdvainis, bet lietuvio atstovaujamas „Uerdingen“ klubas namuose 0:2 pralaimėjo „Kaiserslautern“ ekipai. Po šio pralaimėjimo „Uerdingen“ klubas su 22 taškais užima devintą vietą.

Tuo metu Danijoje „Koge“ klubas, kurį treniruoja lietuvis Aurelijus Skarbalius, svečiuose sužaidė 1:1 su „Fredericia“ ekipa.

Tai buvo trečios iš eilės nepralaimėtos „Koge“ klubo rungtynės, po kurių A.Skarbaliaus komanda turi 21 tašką ir užima septintą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool