Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | „Stop“ kadras

Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį vyko paskutinis šių metų UFC „pay-per-view“ kategorijos turnyras – „UFC 256“. Jame netrūko įspūdingų kovų, kuriose, deja, sportininkai neišvengė traumų.

Epinėje kovoje dėl pasaulio čempiono diržo brazilas Deivesonas Figueiredo pasiekė lygiąsias prieš Brandoną Moreno. Po turnyro paaiškėjo, kad abu šie kovotojai gali būti suspenduoti net pusmečiui. D.Figueiredo įtariamas dešinės pėdos mažojo piršto lūžis, be to, jam reikės magnetinio rezonsanso dėl bicepso pažeidimo. Tuo tarpu B.Moreno susižeidė dešinį petį ir dilbį. Jam reikės magnetinio rezonanso ir rentgeno nuotraukų. Jei blogiausios prognozės pasitvirtins, abu sportininkai nekovos iki birželio 11 d.

Pusmetis be kovų gresia ir Tony Fergusonui. Įtariama, kad jis patyrė kairės rankos alkūnės traumą. Problemų turi ir Mackenzie Dern – jai įtariamas nosies lūžis ir kairės rankos trauma. Jei po detalesnės apžiūros prognozės pasitvirtins, tada ji irgi nekovos pusmetį.

Iš likusių kovotojų dar trims gresia pusmečio suspendavimas: Cubui Swansonui dėl dešinės rankos traumos, Sam Hughes dėl kairiosios akies traumos ir Peteriui Barrettui dėl dešiniojo kelio traumos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų