Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | „Stop“ kadras

Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | „Stop“ kadras

  36-erių UFC veteranas Tony Fergusonas MMA narve pralaimėjo jau dvi kovas iš eilės, kai praėjusį sekmadienį praktiškai neturėjo vilčių prieš brazilą Charlesą Oliveirą.

Prieš šį pralaimėjimą ir anksčiau patirtą kovoje su Justinu Gaethje, T.Fergusonas turėjo 12 iš eilės pergalių seriją, buvo laikinasis lengvo svorio kategorijos čempionas, o daugelis MMA sirgalių svajojo apie jo ir Chabibo Nurmagomedovo dvikovą.

Kas atsitiko, kad pirmą kartą karjeroje T.Fergusonas patyrė du pralaimėjimus iš eilės? Ar jo laikas jau praėjo? Galbūt geriau pasirodyti jam sutrukdė pirmojo raundo pabaigoje išgyventas kairės rankos laužimas, po kurio jis jos praktiškai nebenaudojo?

Galima tik spėlioti, tuo tarpu MMA kovotojas Danas Hookeris pasakė dar vieną potencialią priežastį: kaip ir Conoras McGregoras, taip ir T.Fergusonas yra sirgalių kovotojas, kuris semiasi energijos iš jų audringos reakcijos.

„Man visiškai akivaizdu, kas nutiko“, – „Submission Radio“ sakė D.Hookeris. „Visi turi savo nuomonę apie tai, kas įvyko. Jis yra sirgalių kovotojas, jis siurbia energiją iš fanų. Kai būna tas didžiulis spaudimas prie 10, 20 ar 30 tūkst. žmonių, nesakykite, kad tai nieko nekeičia, o Ch.Oliveira man yra tradicinis kovotojas, kuriam nelabai gerai sekasi esant didžiuliam spaudimui per didžiules kovas. Pažiūrėkite į bet kurias dideles kovas, kurias jis turėjo praeityje – jis sustingdavo ir subyrėdavo. Tony nebuvo budrus, o Ch.Oliveira buvo savo stichijoje ir atrodė laisvas.

Aš pats esu tai patyręs. Šiais metais kovojau du kartus. Vieną kartą savo gimtajame mieste prie išparduoto stadiono, o tuomet skridau į Las Vegase esančias APEX patalpas, kuriose kovos buvo mirusios, buvo visiška tyla. Man pačiam patinka sirgaliai, iš jų gali pasisemti energijos ir tai tave užves, arba pradėsi dar labiau jaudintis ir tai tada suvaržys. Visi turi treniruočių partnerius pasaulio čempionus. Jie yra vaikinai, kurie jūsų sporto salėje spardys pavojingiausiu vyrukų užpakalius, bet jie stengiasi varžytis mėgėjiškoje aplinkoje, tarp vidinių salės sienų, nes kitur jie sustingsta. Tas pats dalykas atsitinka ir aukščiausio lygio sporte.

Mes taip pat nieko negalime pasakyti ir apie dabartinę UFC žvaigždę Chamzatą Čimajevą, nes tiesiog nežinome, kaip jis susitvarko su minia. UFC organizacijoje jis dar nekovojo esant sirgaliams ir nežinome, kaip jis susitvarko su spaudimu. Kai kovoji APEX centre, ten būna 10-15 žmonių, įskaitant ir tavo paties komandą. Tai visiškai nesulyginama su tuo, kai kovoji prieš didžiulę auditoriją“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų