„Šiauliai“ atsisako minties jau kitąmet keliauti į A lygą (1)

2020.12.16 17:10
FA “Šiauliai“ Klubo foto

FA “Šiauliai“ Klubo foto

Gruodžio 15 dieną įvyko VšĮ futbolo akademijos „Šiauliai“ dalininkų susirinkimas, kuriame buvo aptarti visos futbolo akademijos bei pagrindinės vyrų futbolo ekipos ateities planai.

Būtent FA „Šiauliai“ ekipos dalyvavimui 2021 metų sezone buvo skirtas didžiausias dėmesys, nes futbolo visuomenėje jau kurį laiką yra minimas Šiaulių vardas tarp A lygos dalyvių kitame sezone.

Kaip žinia, FA „Šiauliai“ siekia A lygos licencijos. Prieš naująjį sezoną prie ekipos vairo stojo naujasis treneris Mindaugas Čepas bei yra pradėti komandos komplektavimo darbai 2021 metų sezonui, tačiau futbolo akademijos administracija kartu su dalininkais priėmė bendrą susitarimą, kad artėjantį sezoną reprezentacinė Šiaulių miesto futbolo ekipa dalyvaus LFF I lygoje.

VšĮ futbolo akademijos „Šiauliai“ direktorė Reda Mockienė teigė, kad A lygos licencijos siekimas dar nereiškia, kad ekipa ruošiasi dalyvauti aukščiausioje šalies lygoje: „Esame auganti organizacija, pastaruosius kelerius metus mūsų vyrų futbolo komanda vis kilo, pradėjome nuo LFF II lygos, praėjusius du sezonus ekipa varžėsi LFF I lygoje, pastarąjį užėmė penktąją vietą, o kaip žinia - A lygoje vietas iškovojo pirmosios keturios ekipos. Mums iki jų pritrūko vieno žingsnelio. Po diskusijų su kolegomis bei futbolo akademijos dalininkais nusprendėme, kad iki aukščiausios lygos mums dar reikia paaugti ir vietą joje turime išsikovoti sportiniu principu, o ne laukti, kad kuris nors klubas šios vietos atsisakys ir užleis vietą LFF A lygoje mums.

Kalbant apie A lygos licenciją, norėjome pasitikrinti ar esame pasiruošę A lygai iš administracinės pusės ir kur dar turėtume patobulėti. Atrodo, kad šiai dienai mes pilnai atitiktume visus A lygos reikalavimus, tačiau norime informuoti visą futbolo bendruomenę, kad atsakingai vertiname šiandieninę situaciją Šiaulių mieste ir šalyje bei kad gauti licenciją dar nereiškia, jog esi visapusiškai pasiruošęs žengti į A lygą. Atsakomybių yra labai daug, todėl apsisprendimas 2021 metų sezone žaisti LFF I lygoje, dar labiau sustiprins mūsų norą dirbti kryptingai, o organizacijos piramidės viršūnės ekipai - ruoštis sėkmingai dalyvauti naujajame sezone“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų