Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Vėlų šeštadienio vakarą prie beveik 1 tūkst. sirgalių „Wembley“ arenoje (Didžioji Britanija) po daugiau nei metų pertraukos ringe pasirodė net tris iš keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų turintis 31-erių britas Anthony Joshua (24-1, 22 nokautas), kuris apgynė WBA (Super), IBF, WBO ir prasčiau vertinamą IBO sunkiasvorių pasaulio čempiono diržus, kai devintame raunde nokautavo 39-erių Bulgarijos veteraną Kubratą Pulevą (28-2, 14 nokautų). Bulgaras teisę kautis su A.Joshua buvo gavęs kaip IBF reitingo lyderis.

Bokso pasaulyje vis garsiau kalbama, kad 2021 m. bus surengta kova dėl „neginčijamo“ sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono titulo. A.Joshua iki šio statuso trūksta tik WBC diržo, kurį dabar turi Tysonas Fury. Vis dar neaišku, ar T.Fury privalės trečią kartą kautis su Deontay Wilderiu. Jei tokio nurodymo iš WBC nebus, tuomet tikimasi surengti A.Joshua kovą su T.Fury.

„Pulevui jau beveik 40 metų ir jis neturėjo rimtos kovos nuo 2014 m., kai susitiko su Kličko. Jam šita kova buvo kaip gulbės giesmė. Tuo tarpu Joshua savo pasirodymu mane maloniai nustebino“, - pasakojo T.Fury.

Tiesa, WBC čempioną nuvylė A.Joshua elgesys po kovos: „Bokso pasaulis tikėjosi, kad Joshua pasakys, jog nori kovoti su manimi, tačiau jis vengė to klausimo ir tai mane kiek nuvylė. Juk buvo tiek daug ažiotažo kuriama visus metus, o jis staiga ėmė vengti to klausimo, tarsi nebenorėtų kovos su manimi. Tada jau man teko jungtis socialinius tinklus ir garsiai pareikšti, kad noriu kautis su Joshua. Tikiuosi, kad ta kova įvyks. Tiesa pasakius, esu pasiruošęs kautis su Joshua paskutinius 5-erius metus. Nežinau, ar iš jų pusės yra toks pat noras. Į ateitį žiūriu optimistiškai ir tikiu, kad mūsų kova įvyks 2021 m., tegul Joshua tik pasirašo kontraktą. Man jis bus vienas parankiausių varžovų. Planuoju jį nugalėti per 4 raundus. Panašiai kalbėjau ir apie Wilderį, tik tada žmonės manimi netikėjo. Joshua yra paskutinė kliūtis, kad tapčiau geriausiu savo eros boksininku. Jis liko vienintelis iš tų, kurių nenugalėjau. Viena pergalė ir tapsiu nemirtingas“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų