Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | Youtube.com nuotr.

Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | Youtube.com nuotr.

 36-erių UFC veteranas Tony Fergusonas MMA narve pralaimėjo dvi kovas iš eilės. Praėjusį sekmadienį jis praktiškai neturėjo vilčių prieš brazilą Charlesą Oliveirą, bet tikina, kad apie karjeros pabaigą dar negalvoja.

„Vis dar ieškau to epinio žodžio – „didybė“. Man dar toli iki karjeros pabaigos. Narve buvau pernelyg vangus. Ėjau į kovą ir mieliau priimdavau varžovo smūgius, nei pats regzdavau atakas. Apšilimo laikas prieš kovas dabar skiriamas nebe toks, koks būdavo prieš koronaviruso pandemiją. Aišku, tai nėra pasiteisinimas. Laikas bėga, o žmonės keičiasi“, - sakė T.Fergusonas.

Amerikietis patikino, kad jo ranka šiurpiai atrodžiusio laužimo metu rimčiau nenukentėjo: „Rankai viskas gerai, nors laužimas buvo labai intensyvus. Kai tik atsidūrėme parteryje, Chuckas norėjo kontroliuoti mano nugarą ir tada pereiti prie rankos laužimo. Tas vyrukas labai vikrus, bet aš jam šioje srityje nenusileidžiu. Ieškojau nokauto galimybių ir bandžiau atlikti smaugimo veiksmą iš apatinės parterio pozicijos. Buvo smagu kovoti su šlapia antklode. Įsidėmėkite mano žodžius – toks kovos scenarijus daugiau nepasikartos. Taškas.“

Prieš kovą T.Fergusonas UFC lengvo svorio kategorijos reitinge buvo 3-ias, o Ch.Oliveira – 7-as. Naujasis reitingas dar nepaskelbtas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų