Yoelis Romero | Scanpix nuotr.

Yoelis Romero | Scanpix nuotr.

 43-ejų kubietis Yoelis Romero neseniai buvo atleistas iš UFC ir greitai surado naują darbovietę – jį į savo gretas pasikvietė antra pagal pajėgumą MMA organizacija „Bellator“.

ESPN praneša, kad Y.Romero pasirašys kelių kovų kontraktą su „Bellator“ ir debiutuoti turėtų 2021 m. Įdomu tai, kad kubietis iš vidutinio svorio kategorijos ruošiasi persikelti į pussunkio svorio kategoriją. Anksčiau jis ne kartą turėjo problemų su svorio metimu ir net du sykius nenumetė svorio titulinėse kovose, prarasdamas galimybę pretenduoti į čempiono diržą.

„Bellator“ pastaruoju metu gerokai sustiprino savo pussunkio svorio kategoriją. Neseniai jie pasikvietė buvusį UFC pussunkio svorio kategorijos titulinių kovų dalyvį Anthony Johnsoną, kurio debiuto irgi laukiama 2021 m.

Šiuo metu „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos čempiono diržas priklauso rusui Vadimui Nemkovui. Šioje kategorijoje organizacija turi ir Liamą McGeary, Philą Davisą, Lyoto Machidą, Corey Andersoną, Ryaną Baderį bei sparčiai savo akcijas keliantį lietuvį Julių Anglicką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA