Motjeka Madisha | Scanpix nuotr.

Motjeka Madisha | Scanpix nuotr.

 Skaudi tragedija Pietų Afrikos Respublikoje – šalies vyrų futbolo rinktinės narys 25-erių Motjeka Madisha žuvo automobilio katastrofoje.

Anot pranešimų, „Sundowns“ komandai atstovavęs žaidėjas kartu su kitu žmogumi važiavimo „BMW“ automobiliu, kai šio nesuvaldė ir trenkėsi į reklaminį stendą. Po avarijos „BMW“ užsidegė, o M.Madisha buvo įkalintas automobilyje. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai jau niekuo negalėjo padėti M.Madishai ir jo bendrakeleiviui, kuris po avarijos buvo išmestas iš automobilio ir neišgyveno.

„Gavome skambutį iš pagalbos centro 0.05 val. vietos laiku. Mums pranešta, kad dega automobilis, kurio viduje įkalintas žmogus. Ugniagesiai, atvykę į įvykio vietą, rado jau beveik sudegusį automobilį ir žmogaus kūną, kurio negalėjome identifikuoti. Negalėjome pasakyti, ar tai vyras, ar moteris. Vėliau į įvykio vietą atvažiavo kai kurie kiti „Sundowns“ žaidėjai, kurie atpažino automobilį ir pasakė, kam jis priklauso“, - teigė ugniagesių atstovas.

Gynėjas PAR rinktinėje sužaidė 13 rungtynių ir įmušė 1 įvartį. Nuo 2016 m. jis atstovavo „Sundowns“ komandai iš elitinės šalies futbolo lygos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų