Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Vėlų šeštadienio vakarą prie beveik 1 tūkst. sirgalių „Wembley“ arenoje (Didžioji Britanija) po daugiau nei metų pertraukos ringe pasirodė net tris iš keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų turintis 31-erių britas Anthony Joshua (24-1, 22 nokautas), kuris apgynė WBA (Super), IBF, WBO ir prasčiau vertinamą IBO sunkiasvorių pasaulio čempiono diržus, kai devintame raunde nokautavo 39-erių Bulgarijos veteraną Kubratą Pulevą (28-2, 14 nokautų). Bulgaras teisę kautis su A.Joshua buvo gavęs kaip IBF reitingo lyderis.

Kitas pajėgus sunkiasvoris boksininkas Dillianas Whyte‘as, vertindamas kovą, pareiškė, kad A.Joshua pasirodymas jam atrodė keistas: „Manau, kad AJ padarė gerą darbą. Tam tikromis kovos atkarpomis jis atrodė tikrai gerai ir pasiekė nokautą, tačiau apskritai jo pasirodymą vertinčiau kaip gana keistą. Jis pats sakė, kad momentais tarsi „įjungdavo“ aukštesnį lygį, o kitais momentais jį „išjungdavo“. Kartais atrodydavo, kad jis dominuoja ir tuoj sutvarkys formalumus, o kitais momentais staiga viskas pasikeisdavo. Tiesą pasakius, tai buvo keistoka. Atrodė, kad jis pateko į trijų ar keturių skirtingų bokso stilių „spąstus“ ir kartais pasimesdavo ringe. Jis galėjo nokautuoti Pulevą per 2-3-4 raundus ir taip visiems pasiųsti aiškią žinutę, tačiau AJ atrodė ne visai užtikrintai ir tarsi abejodavo kai kuriais sprendimais. Aš jam būčiau buvęs kur kas pavojingesnis varžovas“.

Bokso pasaulyje vis garsiau kalbama, kad 2021 m. bus surengta kova dėl „neginčijamo“ sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono titulo. A.Joshua iki šio statuso trūksta tik WBC diržo, kurį dabar turi Tysonas Fury. Vis dar neaišku, ar T.Fury privalės trečią kartą kautis su Deontay Wilderiu. Jei tokio nurodymo iš WBC nebus, tuomet tikimasi surengti A.Joshua kovą su T.Fury.

„Mums pagalius į ratus gali kaišioti tik Wilderis. Jei taryba lieps surengti revanšinę Fury kovą su Wilderiu, tada teks keisti planus, tačiau Fury agentas Bobas Arumas aiškina, kad kovos su Wilderiu nebus. Jei jis nešneka nesąmonių, tada mes galime greitai susitarti. Mano darbas yra suorganizuoti Joshua ir Fury kovą. Nemanau, kad būtų problemų susitarti su skirtingomis televizijomis – pinigai būtų tokie dideli, kad ir pasidalinus juos, visi būtų patenkinti. Manau, kad per porą dienų galėtume pasiekti susitarimą, nes yra tik keletas smulkių detalių, kurias reikia sutvarkyti: tai televizijų dalykai ir kovos vieta. Manau, kad kova galėtų vykti gegužės pabaigoje“, - žadėjo A.Joshua agentas Eddie Hearnas.

A.Joshua ir T.Fury kova būtų didžiausias įvykis sunkiasvorių bokse per labai ilgą laiką. Spėjama, kad ši kova sugeneruotų daugiau nei 200 mln. svarų sterlingų (220 mln. eurų) pajamų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų