Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 2020 m. gegužę 12 iš eilės pergalių seriją po pralaimėjimo Justinui Gaethje praradęs Tony Fergusonas į narvą sugrįžo šią naktį Lietuvos laiku, kai APEX patalpose Las Vegase vykusiame „UFC 256“ turnyre, kuriame susikovė su septynių pergalių serija turinčiu Charlesu Oliveira.

Nepadaręs praktiškai jokios žalos varžovui, T.Fergusonas pirmame raunde išgyveno skausmingą rankos laužimą, tačiau per visą laiką visiškai atidavęs žemės kontrolę Ch.Oliveirai, turėjo pirmą kartą karjeroje patirti du pralaimėjimus iš eilės. Ch.Oliveira pergalę iškovojo vieningu teisėjų sprendimu (30-26, 30-26, 30-26).

Nors T.Fergusonas neturėjo vilčių iškovoti pergalę, tačiau vis tiek sužavėjo kovinio sporto gerbėjus, sugebėdamas ištverti rankos laužimą. Priblokštas buvo ir UFC prezidentas Dana White‘as.

„Galvojau, kad narve pamatysime senąjį Tony. Maniau, kad kovoje su Gaethje jam pakenkė tas dažnas svorio metimas. Sakyčiau, kad 10 iš 10 kovotojų toje situacijoje, kai Tony buvo laužiama ranka, būtų pasidavę. Tai, kad jis ištvėrė tą rankos laužimą, tik įrodo, koks nepalaužiamas yra Tony“, - sakė D.White‘as.

Nors T.Fergusonas vis labiau praranda pozicijas UFC reitinge, D.White‘as apie jo karjeros pabaigą dar nekalba, bet pripažįsta, kad amerikiečio laikas elite gali būti pasibaigęs.

„Aišku, kad jo laikas gali būti praėjęs, bet aš dabar Tony palinkėčiau ramiai praleisti šventes su šeima ir pagalvoti apie savo ateitį. Pasvarstysime, kas jo laukia kitąmet. Manau, kad Tony dar turi bent porą likusių kovų, kol pradėtų galvoti apie kažkokius beprotiškus sprendimus“, - sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų