Rungtynių akimirka | hockey.lt nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionate pergalių seriją pratęsė lygoje pirmaujanti „Kaunas Hockey“ komanda. Sekmadienį kauniečiai džiaugėsi pergale principinėse rungtynėse Vilniuje: „Kaunas Hockey“ 4:1 nugalėjo „Hockey Punks“ komandą. Kauno ledo ritulininkams tai buvo jau aštuntoji pergalė iš eilės Lietuvos čempionate.

Pirmasis rungtynių įvartis krito sužaidus vos 82 sekundes, kai tiksliu komandos draugo perdavimu pasinaudojo ir iš arti ritulį į vartus nukreipė „Kaunas Hockey“ legionierius Kirillas Danilenko (01:22, rez. perd. Egidijus BinkulisPavelas Pravilo).

Rezultatas lygiu tapo ketvirtąją rungtynių minutę. „Hockey Punks“ perėmus ritulį oponentų zonoje iš toli tiksliai iššovė Sergejus Markovskis (03:36, rez. perd. Aliaksejus Kuveka).

Kėlinio pabaigoje arti tikslo buvo „pankai“, bet jų metimas pateikė į vartų konstrukciją. Puikią progą įsiveržti į priekį šeimininkai turėjo ir antrojo kėlinio pradžioje, kai kurį laiką „Hockey Punks“ turėjo dviejų žaidėjų kiekybinį pranašumą. Visgi, išnaudoti šios situacijos jiems nepavyko.

Antrą kartą rungtynėse pranašumą „Kaunas Hockey“ įgijo mažumoje, kai Simui Baltrūnui nepavyko sugauti ritulio, o tuo pasinaudojęs Pavelas Pravilo iš arti pasiuntė ritulį į vartus (31:48, rez. perd. K. Danilenko).

Prasidėjus trečiajam kėliniui puikią progą padvigubinti persvarą turėjo Eduardas Chekmaryovas, bet pabėgęs vienas prieš vartininką S. Baltrūną, „Kaunas Hockey“ puolėjas pasižymėti nesugebėjo. Tiesa, „Hockey Punks“ pražanga leido kauniečiams dvi minutes žaisti daugumoje, kurių pabaigoje Romanas Reshetnikovas iš arti surado būdų pelnyti trečiąjį komandos įvartį (43:09, rez. perd. Antonas SharpanskikhasYahoras Rubleu).

Rungtynių likimą galutinai nulėmė ketvirtąjį „Kaunas Hockey“ įvartį pelnęs Ylia Malashkevichius (50:17, rez. perd. R. ReshetnikovasE. Chekmaryovas), o per likusį mačo laiką įvarčių daugiau pelnyta nebebuvo.