Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | „Stop“ kadras

Tony Fergusonas ir Charlesas Oliveira | „Stop“ kadras

 2020 m. gegužę 12 iš eilės pergalių seriją po pralaimėjimo Justinui Gaethje praradęs Tony Fergusonas į narvą sugrįžo šią naktį Lietuvos laiku, kai APEX patalpose Las Vegase vykusiame „UFC 256“ turnyre, kuriame susikovė su septynių pergalių serija turinčiu Charlesu Oliveira.

Nepadaręs praktiškai jokios žalos varžovui, T.Fergusonas pirmame raunde išgyveno skausmingą rankos laužimą, tačiau per visą laiką visiškai atidavęs žemės kontrolę Ch.Oliveirai, turėjo pirmą kartą karjeroje patirti du pralaimėjimus iš eilės.

Ch.Oliveira pergalę iškovojo vieningu teisėjų sprendimu (30-26, 30-26, 30-26).

Ch.Oliveira gana greitai pirmame raunde parvertė T.Fergusoną ir didžiąją pirmojo raundo dalį praleido parteryje. Likus vos kelioms sekundėms iki raundo pabaigos Ch.Oliveira pagriebė kairę T.Fergusono ranką ir labai sėkmingai atliko jos laužimą, tačiau didelį pakantumą skausmui turintis T.Fergusonas sugebėjo ištverti tas kelias sekundes iki raundo pabaigos ir pratęsė kovą.

Antrame raunde kovotojai ir vėl greitai perėjo į parterį, o Ch.Oliveirai esant viršutinėje pozicijoje ir bandant atlikti kažką pavojingo, T.Fergusonas kojos spyriu prakirto varžovui antakį, praliejo kraują ir teisėjui trumpam teko sustabdyti kovą, kad apžiūrėtų žaizdą.

Trečiąjį raundą kovotojai pradėjo keisdamiesi kojų smūgiais, o praėjus minutei Ch.Oliveira pagavo T.Fergusono koją ir netrukus atliko galingą parvertimą bei toliau kovą tęsė parteryje, kuriame užėmė viršutinę poziciją.

Ch.Oliveira kontroliavo visą kovos eigą, žemės kontrolę jis fiksavo maždaug 11 minučių ir nepaliko teisėjams jokių abejonių, kad yra vertas pergalės.

Po dvikovos Ch.Oliveira ir T.Fergusonas kurį laiką vaikščiojo apsikabinę aplink narvą ir pasveikino vienas kitą su kova.

Po kovos Ch.Oliveira teigė seksiantis Dustino Poirier ir Conoro McGregoro dvikovą ir norėtų susikauti su šios poros nugalėtoju. Savo ruožtu, D.Poirier socialiniame tinkle „Twitter“ dėl puikaus pasirodymo išreiškė pagarbą Ch.Oliveirai.

„Viršininkas jau sakė, kad kas laimės šią kovą, turės puikias galimybes kovoti dėl diržo“, – kalbėjo Ch.Oliveira. „Kai sausio mėnesį vyks D.Poirier ir C.McGregoro kova, aš ją stebėsiu. Lauksiu, kas su manimi kovos. Niekas nebuvo padaręs to T.Fergusonui, ką padariau aš. Įrodžiau, kad turiu tai, ko reikia būti čempionu ir kitais metais aš juo tapsiu“.

Benas Askrenas pastebėjo, kad T.Fergusonas, vos prieš 2 kovas turėjęs 12 iš eilės pergalių seriją, per savo karjerą nėra gavęs progos kovoti dėl tikrojo titulo.

36-erių metų T.Fergusonui tai buvo 5 pralaimėjimas karjeroje per 30 dvikovų, tuo tarpu 31-erių Ch.Oliveira yra iškovojęs jau 30 pergalių, patyręs 8 pralaimėjimus ir 1 kovą baigęs be nugalėtojo.

Ch.Oliveira tapo 13-uoju UFC kovotoju istorijoje, pasiekusiu 18 pergalių organizacijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų