Vytautas Strolia | Andrei Ivanov nuotr.

Vytautas Strolia | Andrei Ivanov nuotr.

 Austrijoje vykstančiame trečiajame pasaulio biatlono taurės etape šeštadienį surengtos vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės, kurios baigėsi dvigubu prancūzų triumfu.

Iš antros vietos startavęs Quentinas Fillonas Maillet numušė visus 20 taikinių ir finišą pasiekė per 32 min. 38.7 sek. Jis 25.5 sek. aplenkė tautietį Emilieną Jacqueliną, kuris irgi šaudė be klaidų ir iš 6-os vietos šoktelėjo į 2-ą. Sprinto laimėtojas norvegas Johannesas Dale suko 2 baudos ratus, atsiliko 49.5 sek. ir tenkinosi 3-ia pozicija.

Vienintelis į persekiojimo lenktynes patekęs lietuvis Vytautas Strolia turėjo problemų šaudykloje. Lietuvis suko net 6 baudos ratus, pralaimėjo 6 min. 41.9 sek. ir iš 49-os pozicijos nukrito į 57-ą.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje tebepirmauja norvegas Johannesas Thingnesas Boe (296 taškai). Antras liko švedas Sebastianas Samuelssonas (246), o į trečią poziciją pakilo Q.Fillonas Maillet (237). V.Strolia (39) rikiuojasi 40-as, o Karolis Dombrovskis (5) – 58-as.

Sekmadienį etapą užbaigs moterų 10 km persekiojimo lenktynės ir vyrų estafetė 4x7,5 km.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų