Martinas Schilleris | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Martinas Schilleris | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Šešių pralaimėjimų seriją Eurolygoje turinti Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį susitiks su Atėnų „Panathinaikos“.

Lietuvos čempionų treneris laukia sunkaus ir fiziško žaidimo.

„Panathinaikos“ yra labai fiziška komanda, kuri pirmauja pagal puolime atkovotus kamuolius. Nemanja Nedovičius ir Ioannis Papapetrou yra svarbūs žaidėjai. Tai bus sunkus ir fiziškas žaidimas.

Po mūsų dvikovos draugiškame turnyre praėjo nemažai laiko. Abi komandos patobulėjo ir mažai pasikeitė. Jie pakeitė vieną iš savo gynėjų, o mes netekome Steve’o Vasturios. Nepaisant to, komandos išlaikė tą patį veidą“, – sakė specialistas.

Kaip reikės stabdyti N.Nedovičių?

„Turime žinoti, ką jis gali daryti ir turime save tinkamai pastatyti gynyboje. Tai labai apdovanotas ir talentingas žaidėjas. Jis būna sunkiai sustabdomas, jeigu mačo pradžioje pajaučia žaidimą. Kartais jo žaidimo kreivė svyruoja ir neturime leisti jam įgauti pasitikėjimo“, – sakė jis.

Austras Steve’o Vasturios netektį kompensuos kitais ekipos krepšininkais, o pastiprinimo nėra ieškoma.

„Kiti žaidėjai žais daugiau minučių. Tai vienintelis galimas pasirinkimas. Stebuklingas žmogus prie durų staiga neatsiras, kuris užpildytų jo vietą, tad tiesiog kitiems krepšininkams teks žaisti daugiau.

Paulius Motiejūnas jau pasakė, kad šiuo metu neieškosime. Dabar sunkūs laikai ir klubui trūksta pinigų, kurie būtų surinkti iš žiūrovų“, – sakė jis.

Treneris atmetė tikimybė, kad gali grįžti Tomas Dimša: „Mano žiniomis tokios galimybės nėra“.

Palengvėjusį tvarkaraštį treneris išnaudoja treniruotėms. „Turime daugiau laiko treniruotis. Tai yra milžiniškas skirtumas, nes kai tvarkaraštis būna įtemptesnis, tam tiesiog nelieka laiko“, – kalbėjo jis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų