Prasideda tradicinis „Sporto kino festivalis“ | LTOK nuotr.

Prasideda tradicinis „Sporto kino festivalis“ | LTOK nuotr.

 Ketvirtadienį prasideda beveik savaitę truksiantis „Sporto kino festivalis 2020“. Dvylika dokumentinių ir viena vaidybinėuostos žiūrovus privers kitaip pašvelgti į sportą bei padės nusikelti į atokiausius ir gražiausius pasaulio kampelius.

Šiais metais tradicinį „Sporto kino festivalį“ sudaro dvylika dokumentinių ir viena vaidybinė juostos, pasakojančios apie asmenines istorijas ir sporto galią įkvėpti, keisti, gydyti, teikti džiaugsmą, integruoti. Filmai per sportą kalba apie lyčių lygybės, klimato kaitos, vaikų fizinio aktyvumo, pabėgėlių, pagyvenusių žmonių integracijos ir kitus socialinius iššūkius.

Šiemet visi festivalio filmai nemokami ir laisvai prieinami visos Lietuvos žiūrovams. Festivalio tikslas – šiuo sudėtingu laiku įkvėpti, praskaidrinti nuotaiką ir padėti bent vienam vakarui nusikelti į atokiausias ir gražiausias pasaulio vietas.

Gruodžio 10-16 dienomis festivalio filmus rasite kinofondas.lt. Sporto kino festivalio Facebook platformoje vyks diskusijos apie filmus ir jų gvildenamą problematiką, nuotoliniu būdu bus bendraujama su režisieriais, filmų herojais, specialistais.

Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas bendradarbiaudamas su JAV ambasada Vilniuje kartu su Amerikos kino diplomatijos programa „American Film Showcase“ ir Pietų Kalifornijos universiteto Kinematografijos fakultetu (USC School of Cinematic Arts), Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, Vilniaus universitetu, Olimpiniu kanalu (Olympic Channel), Lietuvos Kino fondu.

„Sporto kino festivalis 2020“ programa:

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
03-04 „Bayern“ 19:30 „Panathinaikos“
03-04 „Anadolu Efes“ 19:30 CSKA
03-04 „Zenit“ 21:00 „Real“
03-04 „Maccabi“ 21:05 „Valencia“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United
Ket 03-04 West Bromwich … 20 : 00 Everton
Ket 03-04 Fulham 20 : 00 Tottenham Hotspur
Ket 03-04 Liverpool 22 : 15 Chelsea