Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

 Miuncheno „Bayern“ atakų lyderis lenkas Robertas Lewandowskis, kalbėdamas su „Ole“, negailėjo pagyrų „Barcelonos“ simboliui Lioneliui Messi.

„Jis puikus žaidėjas, vienas geriausių futbolo istorijoje. Iš jo visada tikimasi labai daug ir jis tuos lūkesčius pateisina. Tiesiog neįtikėtina, kiek daug jis jau pasiekė per savo karjerą. Gali tekti laukti 100 metų, kol gims kitas toks žaidėjas. Jis yra ir bus vienas visų laikų geriausių žaidėjų“, - sakė lenkas.

Šiemet buvo atšaukta „Ballon d‘Or“ apdovanojimų ceremonija, kurioje R.Lewandowskiui buvo prognozuojamas titulas. Tiesa, lenkas dar gali laimėti FIFA geriausio metų žaidėjo titulą. Tuose rinkimuose jis varžysis ir su L.Messi.

„Žinau, kad ir Messi trokšta to titulo. Tai logiška. Toks mūsų darbas“, - teigė R.Lewandowskis.

„Bayern“ lyderis taip pat išsakė savo nuomonę apie labai intensyvų tvarkaraštį ir itin trumpą tarpsezonį: „Tik užbaigėme praėjusį sezoną ir iš karto turėjome pradėti naująjį. Organizmui tenka didžiulis krūvis. Tai labai sunku. Šito sezono neįmanoma lyginti su praėjusiu ar dar ankstesniu. Rungtynės veja rungtynes, labai sunku prie to prisitaikyti. Reikia galvoti, kaip išlaikyti gerą sportinę formą ir nepakenkti savo kūnui, nes svarbiausi sezono mačai dar tik artėja. Negana to, po intensyvaus klubinio sezono iš karto turėsime vykti į Europos čempionatą. Esame profesionalai ir kažkaip turėsime prie to prisitaikyti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų