Diego Maradona ir Pele | Instagram.com nuotr

Diego Maradona ir Pele | Instagram.com nuotr

 Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Pele sunkiai atsigauna po kitos šio sporto legendos Diego Maradonos netekties. Praėjus savaitei nuo argentiniečio mirties brazilas parašė dar vieną jautrią žinutę.

„Daugelis mėgo mus lyginti. Tu buvai genijus, kuris pakerėjo pasaulį. Tavo sugebėjimas valdyti kamuolį buvo magiškas. Buvai tikra legenda, tačiau man tu visada liksi puikiu draugu su didžiule širdimi. Manau, kad visiems būtų daug geriau, jei nustotume lygintis vieni su kitais, o tiesiog pasidžiaugtume kitų sugebėjimais. Man atrodo, kad tu buvai neprilygstamas. Tavo greitas išėjimas man neleido tau kai ko pasakyti, todėl dabar tiesiog tai parašysiu: myliu tave, Diego“, - rašė Pele.

Savo įrašą brazilas užbaigė ta pačia fraze, kurią išsakė iš karto po D.Maradonos mirties, patikindamas, kad vieną dieną danguje jie sužais rungtynes toje pačioje komandoje.

Pele futbolo pasaulyje karaliavo beveik dvidešimtmetį, o karjerą baigė 1977 m. Tuo metu D.Maradonai buvo tik 16-a ir jis žengė pirmuosius žingsnius profesionalų futbole.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų