„Šiauliai“
III kėlinys, 4 min.
54
:
49
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Martinas Schilleris | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Martinas Schilleris | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris rungtynių dienos rytą išvardijo svarbiausius akcentus mačui prieš „Barcelona“ ekipą.

„Rungtynėse prieš „Barcelona“ pagrindinis kriterijus bus kamuolio saugojimas. Varžovai bus agresyvūs ir atakuos kamuolį, todėl jo saugojimas bus svarbus aspektas. Gynyboje didelis iššūkis bus varžovų žaidimas nugara į krepšį. Mirotičius, Calathesas yra pagrindinės galvos puolime, laukiame šio iššūkio“, – teigė strategas.

Jis mano, kad „Barcelona“ šiuo metu yra stipriausias sutiktas varžovas.

„Ant popieriaus“ ir turnyro lentelėje, taip tikrai gali pasirodyti, ypač šioje sezono stadijoje“, – kalbėjo M.Schilleris.

„Žalgiris“ pastaruoju metu turi daug problemų gynyboje ir austras sakė, kad komanda ties tuo dirba.

„Akcentavome pradmenis, gynyba vienas prieš vieną, pagalba, bet ne per didelė, randant balansą stabdant varžovų tritaškius“, – sakė jis.

Treneris kalbėjo, kad komandai pravertė gautos laisvesnės dienos.

„Jos reikia visiems, kurie žaidžia daug rungtynių aukštame lygyje. Svarbiausia tai buvo fiziniu požiūriu, žaidėjai atsigavo. Krepšininkams buvo suteiktas laisvas savaitgalis, nuo krepšinio atitrūkti pavyko ir man, o sezono eigoje tai nėra dažnas reiškinys. Tai svarbu“, – kalbėjo specialistas.

Jis taip pat pakomentavo artėjančią akistatą su Šarūnu Jasikevičiumi.

„Taip, tai bus rimtas iššūkis, tačiau ne dėl to, kad Jasikevičius yra buvęs šios komandos treneris. Jis tiesiog yra patyręs ir aukščiausio lygio specialistas“, – kalbėjo treneris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-24 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-24 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“
01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-23 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal