UEFA Europos lygos J grupės etapo rungtynės tarp LASK ir Londono „Tottenham“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3.

Peteris Michorlas 42-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė LASK ekipą į priekį 1:0.

Garethas Bale‘as per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Heungas-Min Sonas 56-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Johannesas Eggesteinas 84-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Dele Alli 86-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir vėl išvedė „Tottenham“ į priekį 3:2.

Mamoudou Karamoko 93-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išplėšė lygiąsias 3:3.