Andrew Wadsworthas | Organizatorių nuotr.

Andrew Wadsworthas | Organizatorių nuotr.

 Buvęs MMA kovotojas 37-erių Andrew Wadsworthas (2-2) pripažintas kaltu dėl merginos nužudymo. Jam skirta laisvės atėmimo bausmė iki gyvos galvos.

Šiurpų nusikaltimą A.Wadsworthas padarė praėjusią gegužę, kai mirtinai subadė 32-ejų Melissą Belshaw. Anglas teismui aiškino, kad taip pasielgė po to, kai išgirdo apie M.Belshaw darbą eskorto mergina. Anot A.Wadswortho, M.Belshaw prisipažino permiegojusi su dviem jo šeimos nariais. Buvusiu kovotojo teigimu, mergina kiek anksčiau suorganizavo jo užpuolimą. Visgi, jo pasiteisinimai teismo nesujaudino. Kaltintojai ragino teisėją koncentruotis į A.Wadswortho padarytą žiaurų nusikaltimą, o ne į jo intymaus gyvenimo detales.

A.Wadsworthas buvo pripažintas kaltu ne tik dėl nužudymo, bet ir dėl pasikėsinimo nužudyti kitą asmenį. Tiesa, jis buvo išteisintas dėl trečiojo mesto kaltinimo pasikėsinimu nužudyti 13-metę M.Belshaw dukrą, kuriai prie gerklės neva buvo pridėjęs peilį.

Visas keturias kovas MMA narve A.Wadsworthas turėjo 2008 m. Jis du kartus pralaimėjo Tomaszui Kozlowskiui, bet sugebėjo nokautuoti Gregą Johnsoną, o smaugimo veiksmu nugalėjo Carlą Nooną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų