Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

E.Stanionis į bokso ringą sugrįžta jau už dviejų savaičių (6)

2020-12-02 20:49
Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

 Beveik prieš mėnesį Los Andželo „Microsoft Theater“ patalpose vykusiame profesionalių bokso kovų vakare pusvidutinio svorio kategorijoje 26-erių metų lietuvis Eimantas Stanionis (11-0, 8 nokautai) pirmą kartą profesionalo karjeroje kovojo daugiau nei 8 raundus, bet devintame sugebėjo du kartus pasiųsti bendraamžį amerikietį Justiną DeLoachą (19-5) į nokdaunus ir galiausiai, likus vos 10 sekundžių iki raundo pabaigos, privertė teisėją stabdyti kovą.

Trečiadienį E.Stanionis paskelbė, kad į ringą sugrįžta jau už dviejų savaičių – gruodžio 16-ą dieną. Visgi kol kas dar nėra žinoma, kas bus lietuvio varžovu.

„Dar nežinau, kas bus mano varžovu, bet tai visiškai nesvarbu“, – rašė E.Stanionis.

Prieš kovą su J.DeLoachu lietuvis „box rec“ reitinge buvo 62-as, o amerikietis – 37-as. Po kovos situacija kardinaliai pasikeitė. J.DeLoachas prarado 11 pozicijų ir nukrito į 48-ą vietą, o lietuvis pakilo net per 31-ą vietą į viršų ir pasiekė rekordinę karjeros poziciją – 31-ą.

BACK IN THE RING DECEMBER 16! I Don’t know who is going to be in front of me,but that doesn’t matter. 🇱🇹

Posted by Eimantas Stanionis on Wednesday, December 2, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų