Arturas Seniutas | Jauniaus Sarapo nuotr.

Arturas Seniutas | Jauniaus Sarapo nuotr.

 Savo sezonus įvairiose lygose tęsia jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai, kurie pasirinko tobulėjimą užsienyje. Pristatome lapkričio lietuvių pasirodymų jaunimo lygose apžvalgą.

Lapkritis buvo sėkmingas Suomijoje tobulėjantiems jauniesiems ledo ritulininkams. Ant ledo pagaliau pasirodė ir sezoną pradėjo aukščiausioje šalies jaunimo lygoje žaidžiantis Martynas Grinius, kuris netruko įsirašyti ir pirmųjų rezultatyvumo balų šiame sezone.

Rezultatyviai šį mėnesį žaidė ir aukščiausioje Suomijos jaunių lygoje vis labiau įsitvirtinantys Marijus Dumčius ir Artūras Seniut, kurie net ir būdami vieni jauniausių savo komandos žaidėjų, savo komandoje buvo vieni iš rezultatyviausių žaidėjų. Tiesa, gerą formą demonstravusiems lietuviams norint pratęsti sezoną teks luktelti: nuspręsta, jog gruodį jaunimo čempionatų rungtynės nevyks ir sezonas bus pratęstas kitąmet. Panašų sprendimą kiek anksčiau priėmė ir Švedija, kurioje žaidžiantiems mūsų šalies atstovams taip pat sugrįžimą ant ledo teks atidėti kitiems metams.

Šveicarijoje šį sezoną nepaliauja stebinti jaunieji Dovydas Jukna ir Simas Ignatavičius. 13-mečiai vis dažniau pasirodo elitinėje U-17 lygoje, o S. Ignatavičius lapkritį savo vardą įrašė į lygos istoriją. „Geneve Futur Hockey“ atstovas rungtynėse su „Friborg-Gotteron Young Dragons“ atliko rezultatyvų perdavimą ir tai padarė būdamas vos 13 metų ir 23 dienų amžiaus bei tapo jauniausiu rezultatyvumo balą šioje lygoje surinkusiu žaidėju per visą lygos statistikos skaičiavimo istoriją.

Sėkmingai sezoną JAV tęsia ir Lukas Wascho, kuris antrą mėnesį iš eilės per rungtynes vidutiniškai rinko po vieną rezultatyvumo balą.

Lietuvių statistika jaunimo lygose:

Lietuvių statistika jaunimo lygose | hockey.lt nuotr.

Lietuvių statistika jaunimo lygose | hockey.lt nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų