Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 „Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse net 4 – 0 sutriuškino „Osasuna“ futbolininkus. Tuo tarpu įvartį šio susitikimo pabaigoje pelnęs Lionelis Messi atidavė pagarbą Diego Maradonai. L.Messi nusirengė „Barcelonos“ marškinėlius ir parodė dešimtuoju numeriu pažymėtus „Newell‘s Old Boys“ marškinėlius bei iškėlė pirštą į dangų tokiu būdu išreikšdamas pagarbą Anapilin iškeliavusiai futbolo legendai.

Dėl galiojančių taisyklių katalonų žvaigždė už marškinėlių nusirengimą buvo nubaustas teisėjo geltona kortele. Negana to, už šį gestą L.Messi buvo skirta 600 eurų piniginė bauda.

„Jei žaidėjas rungtynių metu pakelia marškinėlius ir demonstruoja kokią nors reklamą, šūkį, piešinį, frazę ar santrumpą, už tai jis bus nubaustas, kad ir kokie jo motyvai bebūtų. Nusižengusiems žaidėjams už tai skiriamas įspėjimas ir bauda iki 3000 eurų“, - teigiama lygos taisyklėse.

„Barcelonos“ treneris Ronaldas Koemanas patikino, kad klubas ruošia apeliaciją ir tikisi, kad geltona kortelė L.Messi bus panaikinta: „Žinoma, kad yra taisyklė, kurią pritaikius Messi buvo parodyta geltona kortelė. Visgi, mes visi suprantame, kad tai tebuvo noras pagerbti Maradonos atminimą. Aš neturiu įgaliojimų panaikinti tą kortelę, bet jei sprendimas priklausytų nuo manęs, tai tikrai ją nuimčiau“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų