Leonas Edwardsas | Instagram.com nuotr

Leonas Edwardsas | Instagram.com nuotr

  Gruodžio 20 d. rytą Lietuvos laiku UFC surengs paskutinį savo metų turnyrą, kurio pagrindinėje kovoje turėjo susitikti čečėnas Chamzatas Čimajevas ir britas Leonas Edwardsas, tačiau šiuos planus sujaukė koronavirusas.

UFC jau teko atšaukti penkių iš eilės turnyrų pagrindines kovas dėl įvairių problemų, o dažniausiai – dėl teigiamų koronaviruso testų. Šį kartą koronavirusu užsikrėtė L.Edwardsas, nors dar prieš kelias dienas Švedijos žiniasklaidoje mirgėjo naujienos, kad teigiamą testą išvydo Ch.Čimajevas.

Skelbiama, kad L.Edwardso atvejis – gana sunkus. Jis visiškai negalėjo treniruotis, o per keturias dienas numetė 12 svarų (apie 5,44 kg).

2020 m. kovo mėnesį L.Edwardsas turėjo gimtojoje Anglijoje turėjo kovoti su buvusiu pusvidutinio svorio kategorijos čempionu Tyronu Woodley, tačiau visas renginys buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos. Tuomet dėl pandemijos uždaryta Anglija sutrukdė L.Edwardsui varžytis didžiąją metų dalį, kol galiausiai buvo sutarta dėl kovos su Ch.Čimajevu, kuri dabar jau atšaukta.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų