Arnoldas Bosas | hockey.lt nuotr.

Arnoldas Bosas | hockey.lt nuotr.

 Praėjusį mėnesį Europoje tęsėsi įvairių vietinių ledo ritulio pirmenybių sezonai, o jose ir vėl pastebimi buvo užsienyje žaidžiantys Lietuvos ledo ritulininkai. Pristatome Lietuvos ledo ritulininkų lapkričio pasirodymų užsienyje apžvalgą.

Lapkritį savo sezonus Vokietijos trečioje lygoje („Oberliga“) pradėjo trys mūsų šalies atstovai: Tadas Kumeliauskas, Domantas Čypas ir Arnoldas Bosas. Tiesa, be kliūčių startavo tik pastarojo sezonas: tiek ir T. Kumeliausko, tiek ir D. Čypo sėkmingą sezono startą sujaukė tarp lygos komandų įsisiautėjęs COVID-19 virusas. Tuo tarpu šių problemų išvengusio „Black Dragons“ atstovas A. Bosas lapkritį per 8 susitikimus surinko 8 rezultatyvumo balus.

Ir toliau puikiai Norvegijos antroje lygoje rungtyniauja ten žaidžiantys mūsų šalies atstovai. Nesustabdomai šį mėnesį žaidęs Paulius Gintautas vos per keturis susitikimus surinko 10 rezultatyvumo balų, o nedaug nu jo atsiliko ir kitas „Comet“ atstovas Ugnius Čižas, bei „Hasle-Loren“ garbę ginantys Ilja Četvertakas bei Danielius Nomanovas, savo taškų kraitį papildę 7 rezultatyvumo balais.

Tiesa, lapkritį ant ledo pasirodyti galėjo ne visi mūsų šalies atstovai: pristabdžius kovas Prancūzijoje be rungtynių liko Edgaras Protčenko, o Latvijoje šio mėnesio pradžioje priimtas įstatymas kuriam laikui šalyje neleis rungtyniauti pilnametystės dar nesulaukusiems žaidėjams, tarp kurių yra ir nemažai ten tobulėjančių lietuvių.

Užsienyje žaidžiančių Lietuvos ledo ritulininkų lapkričio statistika:

Užsienyje žaidžiančių Lietuvos ledo ritulininkų lapkričio statistika | hockey.lt nuotr.

Užsienyje žaidžiančių Lietuvos ledo ritulininkų lapkričio statistika | hockey.lt nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų