Laurynas Lubys | hockey.lt nuotr.

Laurynas Lubys | hockey.lt nuotr.

 Lapkritis užfiksavo ne vieną sėkmingą užsienyje žaidžiančių vartininkų iš Lietuvos pasirodymą – sėkmingai žaidė tiek jauni, tiek ir patyrę šios pozicijos žaidėjai. Pristatome vartininko poziciją užimančių ir užsienyje žaidžiančių mūsų šalies ledo ritulininkų praėjusio mėnesio pasirodymų apžvalgą.

Sėkmingai lapkritį užbaigė aukščiausioje Švedijos lygoje rungtyniaujantis Mantas Armalis. Kurį laiką nuo suolo komandos pasirodymus stebėjęs lietuvis įpusėjus lapkričiui stojo į savo ekipos vartus ir sėkmingai žaidė paskutiniuose penkiuose komandos susitikimuose. Keturiuose iš jų M. Armalis padėjo triumfuoti „Djurgarden“ klubui, o jo atremtų metimų procentas siekė beveik 93.

Šį mėnesį prie „Liepaja“ klubo prisijungė ir sėkmingai Latvijoje debiutavo Laurynas Lubys, jau pirmose rungtynėse nepraleidęs nė vieno įvarčio. Solidžiai 19-metis atrodė ir Baltijos lygoje, padėjęs „Liepaja“ komandai nugalėti „Hockey Punks“ atstovus.

Lapkritį savo žaistose rungtynėse daug darbo turėjo Lenkijos antrajame divizione žaidžiantis Tadas Ramanauskas, kuriam vos per dvi rungtynes teko atremti daugiau nei šimtą metimų. Didesnį nei 91 atremtų metimų procentą praėjusį mėnesį išlaikė ir Švedijoje žaidžiantis Elvinas Karla bei Suomijoje tobulėjantis Faustas Nausėda.

Lietuvos vartininkų lapkričio pasirodymai užsienyje:

Lietuvos vartininkų lapkričio pasirodymai užsienyje | hockey.lt nuotr.

Lietuvos vartininkų lapkričio pasirodymai užsienyje | hockey.lt nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų