Jake'as Paulas, Julia Rose, Nate'as Robinsonas ir Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Jake'as Paulas, Julia Rose, Nate'as Robinsonas ir Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Los Andžele esančioje „Staples Center“ arenoje vykusiame kovų vakare legendinių boksininkų Mike‘o Tysono ir Roy Joneso jaunesniojo kovą apšildė „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas ir triskart NBA dėjimų konkursų nugalėtojas Nate‘as Robinsonas. Vieną profesionalią kovą jau turėjęs J.Paulas visiškai dominavo, pasiuntė N.Robinsoną į du nokdaunus ir galiausiai antrame raunde jį nokautavo.

J.Paulas šiai kovai ruošėsi labai rimtai. Jis laikėsi griežtos dietos ir įvykdė savo užduotį – numetė svorį iki 189 svarų (85,73 kg). „Youtube“ žvaigždė taip pat sekė Floydo Mayweatherio ir kitų bokso legendų pavyzdžių bei prieš kovą susilaikė nuo lytinių santykių.

„Ilgai nesimylėjau ir tai buvo labai sudėtinga, nes mano mergina ypač karšta. Mano sprendimas ją gerokai įsiutino. Ji dabar manęs nekenčia. Ji tiesiog žiūri į mane ir sako, kad manęs nekenčia ir vis klausinėja, kodėl mes negalime to padaryti“, - prieš kovą aiškino J.Paulas.

Tiesa, po kovos nesutarimai baigėsi, o Julia Rose apdovanojo savo vaikiną bučiniu.

5 mln. sekėjų turinti J.Rose 2019 m. MLB superfinalo serijoje sukėlė skandalą. Tuomet ji su Lauren Summer nusipirko bilietus geriausiose vietose ir svarbiu momentu pakėlė marškinėlius bei atidengė savo krūtines. Taip jos nusprendė išmušti iš vėžių metimą atlikti turėjusį Gerritą Cole‘ą. Jis tada paprašė papildomos pertraukėlės, kad vėl susikoncentruotų į žaidimą, o ne į tą vaizdą, kurį pamatė. MLB vėliau pranešė, kad J.Rose ir L.Summer neribotam laikui buvo diskvalifikuotos ir nebegalės patekti į lygos rungtynes.

J.Paulas po pergalės prieš N.Robinsoną ypač akcentavo tai, kad dar prieš kovą susilaužė nosį, kai meditavo ir trenkėsi į betoną. Amerikietis sekmadienį pasidalino vaizdais iš ligoninės, kur buvo apžiūrima jo nosis.

Nepaisant traumos, „Youtube“ žvaigždė visiškai dominavo ringe ir nepaliko abejonių dėl savo pergalės. Tuo tarpu N.Robinsonas, kalbėjęs apie rimtą požiūrį į boksą, pasirodė labai prastai ir sulaukė daug kritikos, o tai supykdė F.Mayweatherį.

„Nate‘ai, aš tavimi didžiuojuosi ir visada stovėsiu už savo brolius. Niekada nespardysiu brolio, kai jis parkritęs. Žmonėms reikšti savo nuomonę socialiniuose tinkluose yra normalu, tačiau juodaodžiai sportininkai ir garsenybės, o ypač juodaodžiai NBA žaidėjai neturėtų iš tavęs šaipytis“, - rašė F.Mayweatheris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų